Frits van Oostrom - Stemmen op schrift
| Schrijver: | Frits van Oostrom |
|---|---|
| Titel: | Stemmen op schrift |
| ISBN: | 9789035129443 |
| Uitgever: | Bert Bakker |
| Bijzonderheden: | Hardcover, conditie: redelijk, geschiedenis van de Nederlandse literatuur vanaf het begin tot 1300 |
| Prijs: | € 25,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Stemmen op schrift vertelt in een breed en meeslepend cultuurhistorisch verhaal hoe de Nederlandse literatuur in enkele eeuwen van niet-bestaand volwassen werd. Natuurlijk komen de klassiekers van de Middelnederlandse literatuur uitgebreid aan bod, maar ook obscure teksten die tot nu toe alleen bij de specialisten bekend waren.
Met visie en passie geschreven, verhaalt Stemmen op schrift over middeleeuwse Nederlandse boeken, maar ook Latijnse, Franse, Duitse en zelfs Oud-Syrische. Over de |

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en Belgiƫ.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

