Damme, Jan van - De slag om de Schelde / Geallieerden bevrijden

Schrijver: Damme, Jan van
Titel: De slag om de Schelde / Geallieerden bevrijden Zeeland, september- november 1944
ISBN: 9789075703313
Taal: Nederlands
Uitgever: Verse Hoeven
Bijzonderheden: 2009, 143pp, Gebonden
Prijs: € 9,00
Verzendkosten: € 3,50 (binnen Nederland)
Meer info:
In oktober en november werd de monding van de Schelde bevrijd. Zeeland kwam gehavend uit de strijd. Honderden burgerslachtoffers, grote delen onder water en vooral West-Zeeuws-Vlaanderen en op Walcheren veel huizen en boerderijen beschadigd of vernietigd.
De slag om de vrije doorvaart naar Antwerpen was hard. Geallieerde kroniekschrijvers noemen de gevechten in de Zeeuwse klei zelfs zwaarder dan op de stranden van Normandië. Zo verdiende de Slag om de Schelde een plaats bij de memorabele veldslagen in West-Europa, naast D-Day, Market Garden en het Ardennen-offensief.
Later komen de herinneringen aan de Slag om de Schelde boven. In dit boek beschrijven ooggetuigen over hun bevrijding.
Verder lezen

Het Zeeuwse boek

particulier

Het Zeeuwse boek uit Oost Souburg

Het Zeeuwse boek verkoopt via deze website boeken die een relatie hebben met de provincie Zeeland. Het kan gaan om onderwerpen uit Zeeland, maar ook uitgaven die geschreven of samengesteld zijn door Zeeuwen. Daarnaast worden ook oorlogsboeken via dit kanaal verkocht. De oorlogsboeken via dit kanaal behoeven niet specifiek over Zeeland te gaan.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Damme, Jan van - De slag om de Schelde / Geallieerden bevrijden Zeeland, september- november 1944

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Het Zeeuwse boek

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Het Zeeuwse boek
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Het Zeeuwse boek een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Zeeuwse boek vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Het Zeeuwse boek kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.