Vincke, K. - De Twaalf / apocriefe verhalen over de apostelen

Schrijver: Vincke, K.
Titel: De Twaalf / apocriefe verhalen over de apostelen
ISBN: 9789077942239
Taal: Nederlands
Uitgever: Have, Ten
Bijzonderheden: 2006, 267pp, paperback
Prijs: € 15,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
De twaalf apostelen. Pinksteren. Jezus zendt zijn leerlingen uit. Ze verspreiden zich over de wereld en verkondigen het Woord. Maar hun verhaal gaat verder dan het evangelie en De Handelingen van de Apostelen. Op glasramen, retabels en schilderijen zien we taferelen die niet in de canonieke geschriften voorkomen. Johannes die in Efeze van de gifbeker drinkt. Andreas in het land van de menseneters. Filippus die de draak overwint. Simon die doormidden wordt gezaagd... Heldhaftige, vaak sprookjesachtige en bijzonder meeslepende avonturen. De apocriefe handelingen hebben eeuwenlang een invloed gehad op de christelijke kunst en de volksdevotie. In een vlotte en moderne tekst worden de belevenissen van 'de twaalf' weer toegankelijk gemaakt voor een breed publiek. De vele illustraties verbeelden de verhalen. Op die manier reiken de auteurs de lezer van nu de code aan om de verhalen achter de kunstwerken te begrijpen. Een fascinerende ontdekkingstocht langs vergeten erfgoed.
Verder lezen

krlsboeken uit Lanaken

particulier

Logo krlsboeken

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Vincke, K. - De Twaalf / apocriefe verhalen over de apostelen Vincke, K. - De Twaalf / apocriefe verhalen over de apostelen

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij krlsboeken

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met krlsboeken
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en krlsboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van krlsboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • krlsboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.