Sterk, Fred, Swaen, Sjoerd - Denk je sterk / meer zelfwaarderin

Schrijver: Sterk, Fred, Swaen, Sjoerd
Titel: Denk je sterk / meer zelfwaardering meer zelfvertrouwen overwin verlegenheid beter omgaan met anderen
ISBN: 9789021557922
Taal: Nederlands
Uitgever: Kosmos Uitgevers
Bijzonderheden: Redelijk / Izgst 27e druk 2016 Paperback. In heel licht gebruikte staat. Izgst.
Prijs: € 10,00
Verzendkosten: € 5,00 (binnen Nederland)
Meer info:
Vergroot je zelfvertrouwen, verander je negatieve zelfbeeld en krijg grip op je gedachten. Het zelfhulpboek voor een gelukkig en compleet leven geschreven door psychologen Fred Sterk en Sjoerd Swaen.

Zelfvertrouwen begint van binnen in je manier van denken en kan groeien door het contact met andere mensen. Denk je sterk van psychologen Fred Sterk en Sjoerd Swaen heeft bewezen dat het toepassen van cognitieve (gedachte)technieken duidelijk helpt bij het veranderen van een negatief zelfbeeld.

Voor meer vertrouwen in jezelf is het van groot belang dat je in het contact met anderen meer ruimte en bewegingsvrijheid ervaart. Aan deze nieuwe versie van Denk je sterk is een tweede deel Denk je zeker toegevoegd en vormen samen het handboek voor persoonlijke groei.

Deel 1: Denk je sterk is gericht op het veranderen en verbeteren van je binnenwereld, je gedachten en gevoel van zelfvertrouwen.
Deel 2: Denk je zeker is gericht op het veranderen en verbeteren van je buitenwereld, het contact met anderen en het leren omgaan met sociale onzekerheid.
De tijd en ervaring hebben geleerd dat beide delen elkaar aanvullen en eigenlijk bij elkaar horen. De beschreven technieken zijn aantoonbaar werkzaam en succesvol. Denk je sterk wordt inmiddels op grote schaal toegepast bij en naast psychotherapie en als zelfhulpmethode. Ook wordt het gebruikt als motivatieboek voor scholieren, studenten en het bedrijfsleven.

Fred Sterk en Sjoerd Swean schreven meerdere succesvolle zelfhulpboeken waaronder: Denk je positief en Denk je vrij.

Verder lezen

BOOKS2FLOW

zakelijk

BOOKS2FLOW uit Roelofarendsveen

Logo BOOKS2FLOW

Beste lezer, welkom bij mijn boekenaanbod. Ik probeer de conditie van het boek zo juist mogelijk weer te geven, zodat je goed weet in welke staat het boek zich bevindt, en dat je weet wat je kunt verwachten.
Als er geen nadere omschrijving wordt weergegeven geldt als volgt :
-- Als nieuw: Conditie zoals je ze in de boekwinkel koopt. Winkelnieuw.
-- Goed : Zgan - zo goed als nieuw of in zeer goede staat (geen leesvouw in rug), soms wel met wat krasjes en / of deukjes. Het is vaak net een nuance.
-- Goed : Izgst. soms wel met wat krasjes en / of deukjes. Het is vaak net een nuance met de Zgan staat. ook dit betreft veelal een ongelezen boek.
-- Redelijk : in (licht) gelezen staat, of met een enkel (klein) scheurtje). Leesvouw in rug. Hoekje uitgeknipt uit pagina vanwege naam.
-- Matig : buitenzijde boek ziet minder fraai of netjes uit...het boekblok is in keurige staat met evt. een enkel (roest) vlekje...wordt eigenlijk nauwelijks aangeboden.
Een enkele keer wordt ook ex-bibliotheek boeken aangeboden, maar alleen ze nauwelijks gebruikt zijn, ook dan wordt het boek als matig worden gekwalificeerd.
Voor verzending in Nederland (altijd met track & tracecode) vraag ik een bijdrage van 5,00 euro, voor verzendingen naar Belgie is de bijdrage 7,50 euro.
GEEN verzendkosten bij aankoop van 35 euro (Nederland en Belgie !)
Meestal reageer ik nog dezelfde dag. Let op een mail van boekwinkeltjes komt soms binnen in de spammap !!!
Books2Flow : Specialist in 'out of print' boeken op het gebied van spiritualiteit, levenskunst en creativiteit.
Uw bestelling zal binnen 1 a 2 dagen (na ontvangst van uw betaling) worden verzonden.
Als u vragen heeft stel ze gerust, ik geef snel antwoord.
Heeft u een opmerking, ook daar sta ik altijd voor open.

Alvast veel leesplezier gewenst!
Vriendelijke groet Carla
Books2Flow
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Sterk, Fred, Swaen, Sjoerd - Denk je sterk / meer zelfwaardering meer zelfvertrouwen overwin verlegenheid beter omgaan met anderen