Berg, Rien van den, Oostendorp, Marc van - Dat is andere taal!

Schrijver: Berg, Rien van den, Oostendorp, Marc van
Titel: Dat is andere taal! / streektalen en dialecten van Nederland
ISBN: 9789000311002
Taal: Nederlands
Uitgever: Winkler Prins
Bijzonderheden: 2012, 200pp, paperback / mooi exemplaar, snel en goed verpakt leverbaar
Prijs: € 4,90 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Samenvatting
Wie praat, verraadt zichzelf. Bij het eerste woord is vaak al duidelijk waar iemand vandaan komt. Je kunt de verschillen tussen een Limburger en een Drent, tussen een Zeeuw en een Achterhoeker, nog altijd goed horen - hoewel al heel lang wordt beweerd dat de dialecten op uitsterven staan.
Welke streektalen en dialecten zijn er in Nederland? Hoe verschillen die van elkaar? Wat zijn de wortels van al die taalvormen? Hoe ontstond de standaardtaal? Waarom praten we zoals we praten? Welke rol hebben streektaalen dialect bij het uitdrukken van emotie, identiteit, liefde, macht, integratie?
Dat is andere taal! is een verkenningstocht naar de Nederlandse taalvariatie. Rien van den Berg en Marc van Oostendorp nemen u mee naar de verste uithoeken van de Nederlandse taal. Een verrassende, leerzame en onderhoudende taalreis.
Klaain Doemke, Klèèn Doimke, Lyts Tomke
Bij dit boek hoort de unieke cd Klein Duimpje. Eén sprookje, veertien keer verteld. Hoe klinkt datzelfde verhaal in het Gronings, Fries, Drents, Twents, Achterhoeks, Urkers, Volendams, Derrepers, Rezoors, Zeeuws, Helmonds, Limburgs, Antwerps? De vertellers zijn échte dialectsprekers, onder wie bekende Nederlanders als Foppe de Haan en Herman Finkers.
De sprookjes zijn in MP3-formaat.
Met dank aan de televisieserie Dat is andere taal!
Rien van den Berg is journalist, schrijver en dichter. Op de dialect-cd vertelt hij Klein Duimpje in het Urkers.
Marc van Oostendorp is taalwetenschapper en verbonden aan het Meertens Instituut in Amsterdam. Op de dialect-cd vertelt hij Klein Duimpje in het Standaardnederlands.
Verder lezen

functie-elders uit Gramsbergen

zakelijk
Graag geven wij onze boeken een "nieuwe kans" op een "functie elders". Na bestelling ontvangt u z.s.m van ons een bevestiging met betaalgegevens. Na betaling wordt het boek z.s.m verzonden. Geen bericht ontvangen ? Controleer dan aub uw spam. Soms komt het voor dat een boek reeds verkocht is via een ander verkoopkanaal of op een boekenmarkt. Bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.
Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !
ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Alle boeken van functie-elders Stel een vraag over dit boek aan functie-elders

Deze verkoper staat op een markt in OLDENZAAL op 27-04-2026

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij functie-elders

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met functie-elders
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    Hebbuz boeken
    Kamer van Koophandel nummer: 82204772

  • Na uw bestelling ontvangen u en functie-elders een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van functie-elders vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • functie-elders kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.