Rosenboom, Thomas - De nieuwe man
| Schrijver: | Rosenboom, Thomas |
|---|---|
| Titel: | De nieuwe man |
| ISBN: | 9789021479972 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Em. Querido's Uitgeverij BV - Amsterdam |
| Bijzonderheden: | 2e druk 2003, 315pp, paperback, Goed |
| Prijs: | € 2,25 |
| Verzendkosten: | € 7,00 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
De scheepsbouwer Berend Bepol, doener en denker, is een vooruitstrevend en sociaal voelend man. Hij wil niets liever dan het wegkwijnende gebied rond het Groningse Damsterdiep opstoten in de vaart der volken. Voor zijn dochter Ilse heeft hij een stralende toekomst uitgestippeld. Als het huwelijk van haar met zijn meesterknecht Niesten doorgaat heeft hij bovendien het voortbestaan van de werf veiliggesteld. Maar de immer zwijgende Niesten wordt voor Bepol een helse obsessie. Er kan geen woord van dank af, hoe Bepol ook zijn best doet het hem naar de zin te maken. Als zijn schoonzoon en spectaculaire order uit Duitsland in de wacht sleept, groeit Bepols wantrouwen nog verder. Voor de bouw van diens moderne zeesleper wil hij geen plaats op de helling afstaan. Niesten moet uitwijken naar het naastliggende weiland. De argeloze afwijzing en de onvoorziene gevolgen ervan leiden tot een even magistraal als fataal hoogtepunt zoals alleen Rosenboom dat weet te schrijven.
|
Binnen 3 dagen krijgt u bericht van mij, als dat niet zo is kijk u dan in de SPAM van u mail.
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
MAANDAANBIEDINGEN FEBRUARI EN MAART alle boeken 15% korting op de boeken.
Bij 5 boeken of meer krijgt u 20% korting op alle boeken.
Als u vragen heeft over het boek mag u altijd bellen
Met vriendelijk groet,
Boekwinkeltjes Asselt
Bert van Asselt
06-51955398
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met ASSELT
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en ASSELT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van ASSELT vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- ASSELT kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.


