Baeyens, Walter. - De elite van de macht. De macht van de elite
| Schrijver: | Baeyens, Walter. |
|---|---|
| Titel: | De elite van de macht. De macht van de elite. |
| ISBN: | 9789461314307 |
| Uitgever: | Berchem Van Halewyck 2015 |
| Bijzonderheden: | Softcover met flappen, 767pp., 15x23cm., in goede staat (cijfer in pen op frontcover, rug en 1e blanco pag. geschreven, lichte gebruikssporen aan de buitenzijden, binnenin in zeer goede staat). |
| Prijs: | € 35,00 |
| Verzendkosten: | € 5,99 (binnen België) |
| Meer info: |
In 1991 werd PS'er Andre Cools doodgeschoten. Het was de tweede politieke moord in het naoorlogse België, want in 1950 was de prominente communist Julien Lahaut neergekogeld. Justitie had er weinig zin in om de misdaden op te lossen, maar in 2015 werd de aanslag op Lahaut eindelijk opgehelderd door historici. Zij ontdekten dat ultrarechtse communistenhaters achter de moord zaten. Dat fascisme bleek het favoriete instrument van de internationale haute finance om de wereld naar haar hand te zetten. Criminelen en nuttige idioten maakten in haar opdracht korte metten met lastige linkse figuren. Ook de speurders in de zaak Cools waren naar eigen zeggen gestuit op een machtig netwerk dat boven elke wet stond en een groot deel van de wereldeconomie controleerde. Als spin in het web werd de discrete Belgische miljardair Felix P., alias Don Felix, genoemd. Vanuit dit netwerk voert de zoektocht naar verbanden langs gebeurtenissen en machtsstructuren die zich uitstrekken van het begin van de twintigste eeuw tot vandaag. Dit boek onderzoekt de relatie tussen politieke macht, economische invloed en internationale netwerken vanuit een historisch en onderzoeksjournalistiek perspectief. Aan de hand van politieke moorden in België, historische gebeurtenissen en financiële elites wordt een complex netwerk van macht en invloed geanalyseerd dat volgens de auteur een rol speelt in wereldpolitiek en economie. Het werk verbindt historische episodes, geheime operaties, internationale organisaties en invloedrijke individuen tot een brede studie over elites, geopolitiek en machtssystemen, waarbij de lezer wordt meegenomen door verschillende tijdsperiodes en geografische contexten om de mechanismen achter politieke en economische macht te begrijpen. Walter Baeyens is een Belgische auteur en onderzoeksjournalist die bekendstaat om zijn kritische en diepgravende boeken over macht, politiek, internationale netwerken en historische gebeurtenissen. In zijn publicaties onderzoekt hij verbanden tussen politieke ontwikkelingen, economische elites en geopolitieke processen. Zijn werk situeert zich op het snijvlak van geschiedenis, politieke analyse en onderzoeksjournalistiek.
|

Beste boekenliefhebber, na iedere bestelling ontvangt u ALTIJD EEN BEVESTIGING PER EMAIL van mij. Indien u geen email heeft ontvangen van info@somethingz.be, controleer dan zeker uw SPAMBOX. De verzending gebeurt steeds via geregistreerde post met track and trace. De VERZENDKOST bedraagt steeds €5.99, ongeacht het gewicht van het pakket, en dit zowel voor verzending naar Nederland als voor verzending binnen België. Uw bestelling wordt zorgvuldig en stevig verpakt om beschadiging tijdens transport te voorkomen. Bedankt alvast voor uw aankoop én uw vertrouwen. Met vriendelijke groeten, Tom Cops (www.somethingz.be / info@somethingz.be)
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met SomeThingz Books etc
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en SomeThingz Books etc een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SomeThingz Books etc vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- SomeThingz Books etc kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.






