Goor, Dr. J. van (redactie) - Imperialisme in de marge. De afro
| Schrijver: | Goor, Dr. J. van (redactie) |
|---|---|
| Titel: | Imperialisme in de marge. De afronding van Nederlands-Indië |
| ISBN: | 9789061943556 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Hes, Utrecht H&S |
| Bijzonderheden: | 1986, paperback, 322 pp. |
| Prijs: | € 9,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Als koloniale mogendheid verkeerde Nederland in een wonderlijke positie. In Europa behoorde men tot de kleinere landen met beperkte invloed op de internationale politiek. In Azië was men daarentegen een grote macht.
De geringe positie van Nederland in Europa maakte dat men tot nu toe niet veel oog heeft gehad voor deze imperialistische kant. Veel tijdgenoten en latere beschouwers waren van mening dat Nederland geen imperialistische mogendheid was, de aandacht was meer op de beschavende functie van het Nederlandse optreden gericht. In de hier bijeengebrachte studies valt de nadruk op de feitelijke expansie in de Indonesische archipel in het laatst van de vorige eeuw. De studies die een schat aan nieuwe gegevens en inzichten onder de aandacht brengen, laten zien dat het verschil tussen het Nederlandse optreden en hetgeen elders imperialisme wordt genoemd, marginaal is. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met De boekenzolder
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
De Boekenzolder
Kamer van Koophandel nummer: 01139857
http://deboekenzolder.boekwinkeltjes.nl - Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.
