Kmoch Hans - De eerste Schaakmatch U.S.A.-U.S.S.R.
| Schrijver: | Kmoch Hans |
|---|---|
| Titel: | De eerste Schaakmatch U.S.A.-U.S.S.R. |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | De Waarheid Volksdagblad voor Nederland |
| Bijzonderheden: | 1945/ 43 pag/ gebruinde pag./naam voorin/ / goede staat |
| Prijs: | € 5,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
De Sovjet-Unie–Verenigde Staten schaakwedstrijd van 1945 was een schaakpartij tussen de Verenigde Staten en de USSR die via de radio werd gehouden van 1 tot 4 september 1945.
De tien toonaangevende meesters van de Verenigde Staten speelden tegen de tien toonaangevende meesters van de Sovjet-Unie (behalve Paul Keres) om de suprematie in het schaken. De wedstrijd werd via radio uitgezonden en was een onderlinge duel tussen de teams. De tijdscontrole was 40 zetten in 21⁄2+ Uren en daarna 16 zetten per uur. De zetten werden verzonden met behulp van de Uedemann-code. Het duurde gemiddeld 5 minuten om een zet te verzenden. Het Amerikaanse team speelde in het Henry Hudson Hotel in New York. Het Sovjetteam kwam bijeen in de Centrale Club van Kunstmeesters in Moskou. Het USSR-team won de wedstrijd 15 1⁄2 –4 1⁄2. bron Wikipedia |

Al mijn boeken verkeren in een goede en orginele staat.
Kleine onvolkomenheden zoals bv.een naam en/of datum op het schutblad of arceringen worden zoveel mogelijk vermeld.
.
De verzending van de boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling.
Verzending alleen binnen Nederland en naar België.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met SchaakboekenLeersum
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en SchaakboekenLeersum een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van SchaakboekenLeersum vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- SchaakboekenLeersum kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.




