Strijker-Schoggers, Ciska - IN GESPREK MET JE KERN / Communicer

Schrijver: Strijker-Schoggers, Ciska
Titel: IN GESPREK MET JE KERN / Communiceren naar honderd procent gezondheid
ISBN: 9789465092331
Taal: Nederlands
Uitgever: Boekscout
Bijzonderheden: 2024, 108pp, paperback
Prijs: € 24,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Het boek is in onberispelijke staat.


Het is inmiddels bijna twee jaar geleden dat ik Maurice Hermans, zoon van Toon Hermans, heb gemaild voor een voorwoord voor dit boek. Dokter Henk had het contact gelegd. We hadden het plan om ons boek bij Maurice langs te brengen en dit aan hem te overhandigen ter inzage voor het voorwoord. Ik kreeg een hele vriendelijke antwoordmail van Maurice terug met onder andere de volgende woorden: “Ik ben momenteel vrij intensief bezig met mijn eigen liedjesprogramma Liedjes van Toon, voorstellingen te geven in veel vaderlandse zorginstellingen. Ik voel duidelijk dat de liedjes van Toon bij de oudere generatie, die nu met hun geestelijke ge: zondheid sukkelen, een waardevol iets is. Je hoort de dementerende patiënten, heel zachtjes mee neuriën en dat voelt heel erg goed. Ik ben daarom, vanwege deze volle agenda, zo vrij geweest om een voorwoord te schrijven (zie bijlage) dat niet zozeer dokter Henk als natuurgenezer neerzet, maar ik probeer met enkele | zinnen de vriendschap neer te schrijven, zoals ik de vriendschap tussen hem en Toon heb gekend.” | Voor mij is het heel waardevol dat Maurice ondanks zijn drukke | programma toch de tijd nam om een voorwoord te schrijven. Helaas hebben wij elkaar nooit persoonlijk ontmoet. Op 22 juni 2023 las ik het bericht dat Maurice Hermans op 20 juni van dat jaar overleden is.



Het is juni 2020 en ik besluit een boek te schrijven over mijn art, complementaire geneeskunde, dokter H.R.J. Snijders. Beslui, ten? Eigenlijk komt dit in mij op tijdens mijn meditatie in de tuin van ons vakantieadres in Oudenaarde, een plaatsje in België Er heerst een pandemie door corona en we zijn in lockdown ge. weest. Op dit moment zijn er versoepelingen. Het reizen mag weer.

De coronacrisis houdt ons allemaal bezig. Er wordt een oplossing gezocht in het terugbrengen van het aantal besmettingen en daarmee het aantal zieken op de intensive care. Met het ontwikkelen van een vaccin hoopt men de oplossing te hebben.

Je handen stuk wassen (minimaal 20 seconden) en anderhalve meter afstand houden van eenieder die niet tot jouw huishouden behoort is het nieuwe “normaal”. Knuffelen is er niet meer bij. Gezellig samen zijn met een groep vrienden ook niet meer. Kwetsbare ouderen in verzorgingshuizen mogen geen bezoek ontvangen.

Bij aankomst in ons huisje in Oudenaarde krijgen wij van de gastheer mondkapjes van de Wereldwinkel (“Gemaakt volgens het officieel patroon FOD Volksgezondheid. Gebruiken met een filter — bijvoorbeeld koffiefilter — steek de filter onderaan in de omslag.”). Wij hebben zelf mondkapjes meegenomen en maken geen gebruik van de gekregen mondkapjes. Ik heb één keer met een mondkapje gelopen met een papieren zakdoekje als filter erin, volgens voorschrift; mijn ademhaling werd er behoorlijk door bemoeilijkt!

Dit allemaal om te voorkomen dat je met het virus besmet raakt. Terwijl er nog een andere manier is die dit kan voorkomen: gezond leven en eten en daarmee je weerstand behouden. Helaas wordt deze optie niet of nauwelijks genoemd in het nieuws. Ook het toepassen van natuurgeneeskunde wordt niet genoemd. Erg jammer! Wij zijn als gezin de afgelopen 30 jaar heel goed geholpen door de alternatieve en inmiddels complementaire geneeskunde van dokter Henk Snijders, Komt er tijdens zijn consult uit dat er voor genezing een snelwerkend regulier medicijn nodig is (homeopathie heeft vaak zijn tijd nodig om genezing in gang te zetten) dan verwijst hij ons naar onze huisarts. In een later stadium kunnen de eventuele bijwerkingen weer verholpen worden met homeopathischeof natuurgeneesmiddelen. Het is dus niet zo dat wij de reguliere geneeskunde uitsluiten. Mijn man heeft niet zoveel met homeopathie of natuurgeneeskunde. Drentse nuchterheid vermoed ik. Hij gaat helemaal niet gauw naar een arts toe. De laatste jaren heeft hij alleen een reguliere arts bezocht naar aanleiding van een verbranding aan zijn hand en een fietsongeluk. Ook bij de verbranding wou hij nog niet naar een arts toe en moest hij gewoon naar de huisartsenpost gestuurd worden! Mijn kinderen en ik hebben goede ervaringen gehad met de werkwijze van dokter Henk. Dat is voor mij de reden om in deze bizarre tijd van de coronapandemie de aandacht te vestigen op deze mooie vorm van geneeskunde en met name op de werkwijze van dokter Henk. Ik noem hem Henk in mijn verhaal.
Verder lezen

Boekhiero uit Amersfoort

particulier
Welkom bij Boekhiero.
De plek voor het zeldzame en bijzondere boek.
Boekhiero verstuurt altijd zonder verzendkosten en binnen 1 werkdag naar bestemmingen binnen Nederland en België.
Versturen naar andere bestemmingen geschiedt tegen een zeer geringe bijdrage in de kosten.
Boekhiero verzorgt een correcte verpakking voor uw bestelde boek. Als u dat wenst wordt het daarnaast ook ingepakt in cadeaupapier.
Mocht u na de bestelling geen reactie ontvangen, kijk dan ook bij het SPAM gedeelte van uw e-mail.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Strijker-Schoggers, Ciska - IN GESPREK MET JE KERN / Communiceren naar honderd procent gezondheid Strijker-Schoggers, Ciska - IN GESPREK MET JE KERN / Communiceren naar honderd procent gezondheid

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Boekhiero

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekhiero
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekhiero een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekhiero vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekhiero kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.