Wöss, Fritz - Honden wilt ge eeuwig leven?...

Schrijver: Wöss, Fritz
Titel: Honden wilt ge eeuwig leven?...
ISBN: 9789010048875
Taal: Nederlands
Uitgever: De Boekerij - Amsterdam/Brussel
Bijzonderheden: 1984. Gebonden met stofomslag, 368 pp. Vertaling: Daalmeijer & Daalmeijer-Soer
Prijs: € 6,00 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Wisse, Kramer en andere Duitse militaire hoogwaardigheidsbekleders worden door de Russen gevangen genomen. Na een lange, barre tocht, tijdens welke zij verschillende van hun kameraden op afschuwelijke wijze verliezen, komen zij in het kamp Elabuga aan. Slechts weinigen weten te overleven. Fritz Wöss (pseudoniem voor een bekend Oostenrijks auteur) wil net als in "Honden Wilt gij eeuwig leven" de belofte nakomen, die hij tijdens de hel van Stalingrad aan zijn kameraden deed. "Honden wilt gij eeuwig leven" is het eerste boek, met daarin dezelfde hoofdrolspelers als in dit boek. Het is een schitterend maar verschrikkelijk epos. Woss gaat geen enkele hardheid uit de weg. Het is zeker geen romantisch of sentimenteel verhaal. Het is zo realistisch, dat de lezer zich met afschuw afvraagt, of dit wel echt gebeurd is. "De vis begint aan de kop te stinken" is los van "Honden wilt gij eeuwig leven" te lezen.
Verder lezen

De boekenzolder uit Sellingen

zakelijk

Logo De boekenzolder

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij De boekenzolder

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met De boekenzolder
    Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen.
  • Identiteit verkoper:
    De Boekenzolder
    Kamer van Koophandel nummer: 01139857

    http://deboekenzolder.boekwinkeltjes.nl
  • Na uw bestelling ontvangen u en De boekenzolder een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van De boekenzolder vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • De boekenzolder kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.