Jan Varenna (pseudoniem van Jan van Waveren) - Eer de haan kraa

Schrijver: Jan Varenna (pseudoniem van Jan van Waveren)
Titel: Eer de haan kraait ... een serdadoe soesoe (melksoldaat) tussen de peloppers op Java
Taal: Nederlands
Uitgever: Paris Amsterdam 1969
Bijzonderheden: paperback, 118 pagina's, naamstempel op binnenblad.
Prijs: € 9,00
Verzendkosten: € 3,95 (binnen Nederland)
Meer info:
‘Jan van Waveren koos ervoor om een roman te schrijven waar de waarheid telkens doorheen sijpelt. Juist wat de hoofdpersoon niet doet, maakt diepe indruk – terwijl zijn acties al verschrikkelijk genoeg zijn. Een dapper boek, al helemaal in 1969.’ DIDO MICHIELSEN

'Eer de haan kraait…', over het Nederlandse legeroptreden in Indonesië, brengt ons
dichter bij de beleving van een Nederlandse soldaat dan welke historische studie ook. Jan van Waveren arriveerde eind 1948 als dienstplichtig soldaat op Java en schreef over het laatste oorlogsjaar een onverbloemd autobiografische roman. Hij geeft niet alleen inzicht in het denken en doen van de militair, maar maakt ook de gang van zaken bij patrouilles en executies inzichtelijk.

Jan van Waveren (1928-2011) was een van Nederlands grootste muziekimpresario’s en voorvechter van de klassieke kamermuziek. 'Eer de haan kraait…' verscheen in 1969 bij Paris, onder het pseudoniem Jan Varenne.

‘Deze roman vertelt eigenlijk alles wat Nederland tijdens de oorlog niet had willen weten, wat verantwoordelijke militairen, bestuurders en politici moedwillig hebben verdonkeremaand en wat sommigen in Nederland nu nog steeds niet onder ogen willen zien.’ REMCO RABEN
BEKIJKT U S.V.P. OOK MIJN OVERIGE BOEKEN OVER NEDERLANDS INDIË
Verder lezen

Nederlandsch Indië uit Putten

particulier

Logo Nederlandsch Indië

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Jan Varenna (pseudoniem van Jan van Waveren) - Eer de haan kraait ... een serdadoe soesoe (melksoldaat) tussen de peloppers op Java Jan Varenna (pseudoniem van Jan van Waveren) - Eer de haan kraait ... een serdadoe soesoe (melksoldaat) tussen de peloppers op Java Jan Varenna (pseudoniem van Jan van Waveren) - Eer de haan kraait ... een serdadoe soesoe (melksoldaat) tussen de peloppers op Java

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Nederlandsch Indië

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Nederlandsch Indië
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Nederlandsch Indië een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Nederlandsch Indië vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Nederlandsch Indië kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.