Bijleveld, Jan Wolter - Wat had je dan verwacht? / Een realisti
| Schrijver: | Bijleveld, Jan Wolter |
|---|---|
| Titel: | Wat had je dan verwacht? / Een realistische kijk op het ideale leven |
| ISBN: | 9789400514324 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Lev. |
| Bijzonderheden: | 2021, 224pp, paperback in zeer goede staat |
| Prijs: | € 7,95 |
| Verzendkosten: | € 3,95 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Het is fantastisch als alles gaat zoals verwacht. Alleen valt het in de werkelijkheid nog weleens tegen. Studie, vriendschappen, werk, je ontwikkeling; is dit het wel helemaal? Je zou meer willen, iets anders, meer duidelijkheid, grip of zekerheid.
Veel mensen verwachten nogal wat; van het leven, van zichzelf en van anderen. Ook hebben ze het gevoel dat anderen veel van hen verwachten. Dit boek daagt je uit om na te denken over wat verwachtingen met jou doen en wat jij met verwachtingen kunt doen. Inzichten en vragen inspireren je om anders te gaan kijken naar allerlei situaties en naar jezelf. Stap voor stap ga je zien hoe jij kunt omgaan met je energie, je vragen, je keuzes, het leven dat voor je ligt en met het onverwachte. |

Als u na twee dagen geen bericht van mij heeft ontvangen controleer dan of het bericht in uw spambox/ ongewenste postmap is beland of op uw server is tegengehouden. Boekwinkeltjes mail beland hier de laatste tijd namelijk met grote regelmaat in. Daarnaast komen hotmail en Gmailberichten ook vaak niet aan.
De vermelde verzendkosten gelden voor verzending binnen Nederland. Voor België en andere landen gelden andere tarieven.
Ik reageer binnen twee dagen. Als ik binnen twee weken(na meerdere berichten gestuurd te hebben) geen reactie heb ontvangen, annuleer ik de bestelling.
Ik verzend de boeken snel en verpak het zorgvuldig.
De vermelde verzendkosten gelden voor verzending binnen Nederland. Voor België en andere landen gelden andere tarieven.
Ik reageer binnen twee dagen. Als ik binnen twee weken(na meerdere berichten gestuurd te hebben) geen reactie heb ontvangen, annuleer ik de bestelling.
Ik verzend de boeken snel en verpak het zorgvuldig.
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenkeizerin
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Boekenkeizerin een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenkeizerin vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenkeizerin kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

