Nijnatten-Doffegnies, H.J. van - Duco s gevl. dromen / druk 1
| Schrijver: | Nijnatten-Doffegnies, H.J. van |
|---|---|
| Titel: | Duco s gevl. dromen / druk 1 |
| ISBN: | 9789026904394 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Unieboek BV |
| Bijzonderheden: | Hardcover in goede nette staat |
| Prijs: | € 25,00 |
| Verzendkosten: | € 4,25 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Fripahatuland is een wonderlijk eiland dat merkwaardig veel lijkt op het Holland van eeuwen geleden. Het gaat er zeer geheimzinnig toe. Koning Jacohé regeert er en door middel van de tovercirkel die zijn rijk omsluit, belet hij iedereen het land te verlaten. Toch slagen kapitein Carlo en zijn jonge vrouw Caressa erin te vluchten. Als een paar maanden later hun zoon Duco geboren wordt, blijkt dat de macht van koning Jacohe verder strekt dan de tovercirkel rond zijn rijk. Iedere nacht wordt Duco op de vleugels van koning Jacohé's windkuikens naar het eiland gebracht; iedere nacht beleeft hij daar de meest spannende en wonderlijke avonturen.
Duco's ontmoetingen met de eilandbewoners - mensen en dieren - zijn een reeks aaneengeschakelde verhalen, waarin dromen tot een sprookje zijn verwerkt. De prachtige illustraties van Anton Pieck dragen bij aan de bijzondere sfeer van dit boek. Mevrouw van Nijnatten kreeg vooral bekendheid door de eenentwintig boeken die zij voor volwassenen schreef. Onlangs werd zij tachtig jaar en in het interview dat een groot landelijk dagblad toen met haar had, zei zij over 'Duco's gevleugelde dromen': 'Van alle boeken, die ik heb geschreven, is dit mijn lievelingsboek.' De eerste druk van 'Duco's gevleugelde dromen' verscheen in 1957 en was een bestseller. Aan deze herziene uitgave zijn twee nieuwe verhalen toegevoegd. |

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekenman02
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Martini Trading
Kamer van Koophandel nummer: 50679414
NL001438922B51
- Na uw bestelling ontvangen u en Boekenman02 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenman02 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekenman02 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.
