Ruikes, Chris - Het oude kasteel herleefde / Jan Herman van Hee
| Schrijver: | Ruikes, Chris |
|---|---|
| Titel: | Het oude kasteel herleefde / Jan Herman van Heek en Huis Bergh 1912-2012 |
| ISBN: | 9789080363809 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Huis Bergh, Stichting |
| Bijzonderheden: | Zeer goed, 2012, 126 pp, paperback |
| Prijs: | € 4,50 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Jubileumuitgave die de transformatie van Kasteel Huis Bergh onder de familie Van Heek belicht.
Het boek herdenkt de 100-jarige verbintenis tussen de Enschedese textielindustrieel dr. Jan Herman van Heek en het kasteel, nadat hij het in 1912 kocht van de Duitse vorst Willem van Hohenzollern. Het beschrijft hoe Van Heek het kasteel, dat in 1735 grotendeels was uitgebrand en in verval was geraakt, liet restaureren tot een bewoonbaar kasteel en museum. Naast de architecturale geschiedenis besteedt het aandacht aan de omvangrijke kunstverzameling die Van Heek in het kasteel onderbracht, waaronder vroege Italiaanse schilderkunst en middeleeuwse handschriften. Rijk geïllustreerd met overwegend kleurenfoto's en bevat een genealogie van de familie Van Heek |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Boekreiziger
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en Boekreiziger een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekreiziger vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Boekreiziger kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.

