Vattimo, Gianni - Het woord is geest geworden - Filosofie van d

Schrijver: Vattimo, Gianni
Titel: Het woord is geest geworden - Filosofie van de secularisatie
ISBN: 9789039108727
Taal: Nederlands
Uitgever: Agora
Bijzonderheden: 2003, 144 pag. Paperback. Nieuwstaat (smetteloos). Past door brievenbus.
Prijs: € 9,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Secularisatie is de ondergang van het christelijk geloof of doet er in ieder geval afbreuk aan. Nee, zegt de bekende filosoof Gianni Vattimo in zijn nieuwste boek: secularisatie is juist het gevolg van zuiver christendom. De Italiaanse filosoof Glanni Vattimo ziet deze postmoderne tijd als een periode in de heilsgeschiedenis, waarin de bijbel geestelijk wordt geïnterpreteerd. Hij verwerkt de anti-christelijke lading van filosofen als Nietzsche en Heidegger positief. In een gloedvol betoog neemt hij de lezer mee in zijn visies op waarheid, verlossing, de interreligieuze dialoog, en de 'dood van God'. Hij schrijft helder en associatief, argumentatief en poëtisch. en zijn stellingen geven voortdurend stof tot nadenken. Vattimo biedt in Het woord is geest geworden een krachtige opening voor een hernieuwd zelfvertrouwen van christelijk denken.
Verder lezen

Tijdgeest uit Maastricht

particulier

Logo Tijdgeest

Als u in België woont graag eerst de verzendkosten opvragen. In Nederland kost een standaard brievenbus pakje met PostNL 4 euro. Een pakket kan met DHL (zelf afhalen) voor 4,50 euro. Andere verzendwijzen zijn mogelijk in overleg. Zelf ophalen in Maastricht is gratis.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Vattimo, Gianni - Het woord is geest geworden - Filosofie van de secularisatie

Voer uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij Tijdgeest

Stuur mij de Boekwinkeltjes nieuwsbrief
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.

Straat:
Nummer:

Stuur een e-mail

De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...
 
  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Tijdgeest
    Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen.
  • Na uw bestelling ontvangen u en Tijdgeest een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tijdgeest vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Tijdgeest kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

Onthoud mijn gegevens

Veilig, snel en eenvoudig bestellingen plaatsen?

Registreer u vrijblijvend als koper!

Veiligheidscode

Uitleg over de veiligheidscode en instellingen

Wijzig veiligheidscode-instellingen

Besteld, hoe nu verder?

Nadat u een bestelling heeft geplaatst wordt er een bevestiging per e-mail verzonden naar u en de verkoper.
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.