Agnes Oosterveen-Hess - Ik leer anders

Schrijver: Agnes Oosterveen-Hess
Titel: Ik leer anders
ISBN: 9789081613514
Taal: Nederlands
Uitgever: Zicht op de Molen B.V.
Bijzonderheden: Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback
Prijs: € 25,95
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
Sinds ik met het werkboek van Agnes Oosterveen-Hess werk, gaat het met mijn dochter van 8 jaar opvallend beter op school. Sinds ik haar woordjes leer volgens Agnes haar manier, behoort zij tot de besten van de klas en heeft zij geen onvoldoendes meer. Met spelling is zij nu op het niveau van haar klas. Het werkboek heeft mij geleerd hoe ik zelf mijn kind kan helpen om zichzelf een manier van leren te leren die werkt. Om de dag gaan we samen aan de slag met de woordjes waar zij op school mee bezig is. Van haar juf weet ik welke woordjes dat zijn. Deze woordjes corresponderen met de woordjes in het werkboek (geluk!) Van de woordjes maak ik plaatjes. Zij “scant” de woordjes en kan ze fotografisch onthouden. Het kost tijd om op deze manier te leren maar de inspanning wordt beloond. Vanaf het moment dat wij met het werkboek werken is zij gelukkiger omdat zij kan laten zien dat zij geen domme meid is. Het heeft haar zelfvertrouwen groter gemaakt zodat niet alleen spelling beter gaat maar ook begrijpend - en technisch lezen. De dyslexiebehandeling bij een psycholoog kon na 75 behandelingen iets eerder worden gestopt. Ook op school gebruikt mijn dochter zelfstandig deze methode omdat deze haar veel betere leerresultaten geeft. Foutloos een dictee maken is voor een kind met dyslexie fantastisch.

Dit jaar gaan we de tafelkaartjes op dezelfde visuele manier leren. Ook de methode om klok te leren kijken gaan we proberen. De methode voor rekenen is voor mijn dochter niet direct nodig. De logica van de cijfervelden en de tafelmethode vind zij wel heel makkelijk. Omdat het rekenen nu in een beeld te vangen is, kost het minder moeite. De komende jaren hebben wij veel plezier van de woordpakketten die tot en met groep 8 achterin het boek staat beschreven. Ik vind het heel jammer dat dit boek niet eerder is geschreven. Het had de basisschooltijd van mijn oudere dochter veel leuker gemaakt. Gelukkig kan zij het werkboek nu zelf lezen omdat het in eenvoudige, heldere taal en met veel plaatjes is gemaakt. Het is voor haar een feest van herkenning.

Florence den Hartogh
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.