H. van Praag - De taal der dromen

Schrijver: H. van Praag
Titel: De taal der dromen
ISBN: 9789020247404
Taal: Nederlands
Uitgever: VBK Media
Bijzonderheden: Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback
Prijs: € 6,70
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
Een derde deel van ons leven brengen we slapend door. In die slaap krijgen onze dromen hun kans. In dit boek neemt professor Henri van Praag u mee in het rijk der dromen.
In onze heerlijke diepe dromen beleven we opnieuw de vreugde van het paradijs, in onze nachtmerries worden we er weer uit verdreven. In onze schouwdromen keren we er terug.
Van Praag onderscheidt
- de diepe droom
- de kleine droom
- de grote droom.
Tevens gaat hij in op de dagdroom en visionaire droom.
Ons onbewuste krijgt in onze droom de kans zijn stem te verheffen, niet alleen door verdrongen elementen naar boven te halen maar ook om creatieve impulsen te geven. In de droom regeneren wij. Hoe meer wij met onze dromen werken en hun taal verstaan, des te rijker en bewuster ons leven wordt.
Dit boek verscheen eerder bij H. Meulenhof. Deze tweede druk is bijgewerkt en er is een hoofdstuk over de ontwikkeling van het droomonderzoek en een hoofdstuk ‘Mensen en dieren dromen’ toegevoegd.
Dit boek helpt ons om een nieuwe innerlijke wereld aan ons dag- bewustzijn toe te voegen.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.