Bodengraven, Paul van, Barten, Marco - Wandelen op Corfu
| Schrijver: | Bodengraven, Paul van, Barten, Marco |
|---|---|
| Titel: | Wandelen op Corfu |
| ISBN: | 9789078194330 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | One Day Walks |
| Bijzonderheden: | 2018, 100pp, paperback/reisgids / mooi exemplaar, snel en goed verpakt leverbaar |
| Prijs: | € 7,95 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
Samenvatting
3e druk van de gids Wandelen op Corfu, met 21 rondwandelingen, waaronder drie nieuwe tochten. Het groenste stukje Griekenland, zo wordt Corfu wel genoemd. Niet verwonderlijk als je bedenkt dat het ook het meest noordelijke eiland is. Italië lijkt hier dichterbij dan het Griekse vasteland en dat zie je op de meest uiteenlopende manieren terug; in het landschap, met overal olijfbomen. Maar ook in de bouwkunst en in het eten dat hier wordt geserveerd. De eerste indruk die je krijgt als je voor het eerst Corfu bezoekt, is misschien wel het beste te omschrijven als die van een vermoeide oude dame, met een weelderige, groene jurk. Het eiland was één van de eerste bestemmingen die vanaf 1960 in trek raakten toen het massatoerisme op gang kwam. Nog steeds wordt Corfu jaarlijks bezocht door meer dan één miljoen toeristen. Het eiland zucht en steunt onder de drukte die dat met zich meebrengt. Maar ook onder de welvaart en het bouwgeweld die voortvloeien uit deze inkomstenbron. Desondanks blijft Corfu een dame, voornaam in haar grandeur en schoonheid, een tikje aristocratisch en een gewilde plaats voor de rich & famous. Keizerin Sissi en Kaiser Wilhelm waren in dat licht bezien de voorhoede van de jetset die nog steeds het eiland aandoet. En dan is er die andere kant van Corfu, waar rust en kalmte het tempo van de dag bepalen. Waar toeristen nauwelijks komen, waar je door rustige dorpjes struint waar een lome stilte hangt die maakt dat je vergeet dat de stranden op dit eiland in de zomer vol liggen. Met charmante kerkjes en kapelletjes, vervallen en verlaten huizen in het buitengebied, verstopt tussen de immer groene olijfbomen. Het is juist die tegenstelling tussen druk en stil die Corfu zo de moeite waard maakt. Met de voorzieningen van een mooie, levendige hoofdstad vol musea en andere bezienswaardigheden. Maar ook met vergeten ezelpaadjes waarop je geen mens tegenkomt, imposante berghellingen, verscholen dorpen en stukken kust waar nauwelijks een mens komt. De eenentwintig wandelingen in deze gids bieden een dwarsdoorsnede van al het moois dat Corfu te bieden heeft aan de nieuwsgierige wandelaar. Trek erop uit en ontdek de andere kant van het eiland in je eigen tempo. |
Graag geven wij onze boeken een "nieuwe kans" op een "functie elders". Na bestelling ontvangt u z.s.m van ons een bevestiging met betaalgegevens. Na betaling wordt het boek z.s.m verzonden. Geen bericht ontvangen ? Controleer dan aub uw spam. Soms komt het voor dat een boek reeds verkocht is via een ander verkoopkanaal of op een boekenmarkt. Bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.
Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !
ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!
Ons complete aanbod vindt u door door rechtsboven (zoeken) de naam functie-elders in te vullen. Meerdere boeken tegelijk in één koop verzacht -enigszins- de financiële pijn van de verzendkosten.
Afhalen om de verzendkosten te besparen is mogelijk na onderling overleg.
Ongezien een boek verkopen is een zaak van wederzijds vertrouwen. Ons streven is dat vertrouwen waar te maken !
ACTIE !!! Tijdelijk krijgt u bij bestelling van 3 of meer boeken 20% KORTING !!!
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Alle boeken van functie-elders
Stel een vraag over dit boek aan functie-elders
Deze verkoper staat op een markt in OLDENZAAL op 27-04-2026
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met functie-elders
Dit boekwinkeltje is een zakelijke verkoper. Hierdoor heeft u o.a. herroepingsrecht waarmee u het boek binnen 14 dagen na ontvangst retour kunt sturen. Verder lezen. - Identiteit verkoper:
Hebbuz boeken
Kamer van Koophandel nummer: 82204772
- Na uw bestelling ontvangen u en functie-elders een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van functie-elders vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- functie-elders kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.
