Marilyn Glenville - Op een natuurlijke manier door de menopauze

Schrijver: Marilyn Glenville
Titel: Op een natuurlijke manier door de menopauze
ISBN: 9789044731804
Uitgever: Centrale Uitgeverij Deltas
Bijzonderheden: Paperback, conditie: goed
Prijs: € 16,50 (Excl. verzendkosten)
Meer info:
Ontdek hoe u zonder medicatie uw hormonen in balans houdt tijdens de overgang

Eindelijk een duidelijke gids over hoe u zonder medicatie en zonder symptomen de verschillende fases van de menopauze doorkomt en ook daarna geniet van een lang en gezond leven.
Op basis van jarenlange klinische praktijkervaring doet dr. Marilyn Glenville uit de doeken wat artsen u niet vertellen en geeft ze eenvoudige, gemakkelijk op te volgen natuurlijke oplossingen om voor, tijdens en na de menopauze optimaal gezo
Verder lezen

Dekker v.d. Vegt uit Nijmegen

zakelijk

Logo Dekker v.d. Vegt

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en Belgiƫ.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

Afbeeldingen (Klik om te vergroten)

Marilyn Glenville - Op een natuurlijke manier door de menopauze