Anne Wilson - Japans en Koreaans koken

Schrijver: Anne Wilson
Titel: Japans en Koreaans koken
ISBN: 9783829002820
Taal: Nederlands
Uitgever: Konemann Verlaggesellschaft
Bijzonderheden: Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback
Beschikbaar: 2 exemplaren
Prijs: € 6,00
Verzendkosten: € 3,15 (binnen Nederland)
Meer info:
In "Japans en Koreaans koken" neemt Anne Wilson je mee op een culinaire reis door de rijke en diverse keukens van Japan en Korea. Dit boek biedt een uitgebreide verzameling van authentieke recepten, variërend van traditionele gerechten tot moderne interpretaties. Wilson legt de nadruk op de versheid van ingrediënten en de kunst van het bereiden van maaltijden met aandacht voor detail.

De lezer leert niet alleen hoe ze populaire gerechten zoals sushi, ramen, kimchi en bibimbap kunnen maken, maar ook de culturele betekenis achter deze gerechten. Elk recept is zorgvuldig samengesteld met duidelijke instructies en tips, waardoor het toegankelijk is voor zowel beginners als ervaren koks.

Naast recepten bevat het boek ook informatie over de verschillende kooktechnieken, de geschiedenis van de gerechten en de rol van voedsel in de Japanse en Koreaanse cultuur. Met prachtige fotografie en een overzichtelijke indeling is "Japans en Koreaans koken" niet alleen een kookboek, maar ook een bron van inspiratie voor iedereen die geïnteresseerd is in de Aziatische keuken.
Verder lezen

boekenbalie uit Rotterdam

zakelijk

Logo boekenbalie

Als u op één van onze aanbiedingen klikt dan opent de aanbieding in onze webshop waar u het boek kan bestellen en afrekenen. Het is niet mogelijk boeken af te halen.
- Meer dan 500.000 boeken op voorraad in ons magazijn in Rotterdam.
- Op werkdagen voor 15:00 besteld, dezelfde dag verzonden.
- Stevig verpakt
- Verzendkosten vanaf €3,35. Gratis verzenden vanaf 40 euro of 4 boeken
- We verzenden ook naar België. Zendingen naar België kunnen er enkele dagen over doen.
- Alle boeken zijn met zorg gecontroleerd
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.