Dale Carnegie - Hoe je vrienden maakt en mensen beinvloedt
| Schrijver: | Dale Carnegie |
|---|---|
| Titel: | Hoe je vrienden maakt en mensen beinvloedt |
| ISBN: | 9789043029933 |
| Uitgever: | Pearson Benelux B.V. |
| Bijzonderheden: | Paperback, conditie: goed |
| Prijs: | € 10,00 (Excl. verzendkosten) |
| Meer info: |
How to Win Friends and Influence People verscheen voor het eerst in 1936. Deze wereldwijde bestseller is tijdloos en nog steeds zeer relevant. Het heeft al miljoenen mensen geholpen, zowel zakelijk als privé. Nu kun jij lezen hoe je het maximale uit jezelf haalt.
Succes komt voornamelijk door het vermogen om ideeën te uiten, leiderschap te tonen en enthousiasme op te wekken bij anderen, aldus Dale Carnegie. Hij leert je drie technieken om met mensen om te gaan, zes manieren om jezelf geliefd t |

Dekker v.d. Vegt is een boekhandel in Nijmegen waarin kennis en ervaring over het boekenvak en passie voor boeken centraal staan. Naast verkoop van een zeer ruime collectie nieuwe titels, tijdschriften en non-books doen wij ook een in- en verkoop van 2ehands boeken. Een gedeelte van ons assortiment kunt u online vinden. De gehele collectie is te bekijken in onze winkel. U kunt de boeken bestellen en betalen via onze website: www.dekkervdvegt.nl. Verzendkosten bedragen 2,95 euro. Wij verzenden alleen binnen Nederland en België.
De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.

