Wassing, Bonifacius - Als Lage Landen te klein zijn / 15 bizarr
| Schrijver: | Wassing, Bonifacius |
|---|---|
| Titel: | Als Lage Landen te klein zijn / 15 bizarre levens in het buitenland |
| ISBN: | 9789090371955 |
| Taal: | Nederlands |
| Uitgever: | Amsterdam Academy |
| Bijzonderheden: | 2023, 122pp, paperback |
| Beschikbaar: | 3 exemplaren |
| Prijs: | € 17,50 |
| Verzendkosten: | € 2,80 (binnen Nederland) |
| Meer info: |
Kent u de broers Lacloche uit Maastricht die aan het begin van de aoe eeuw
een van de grootste juweliers zijn in Frankrijk? Helaas gaat de firma failliet omdat de Laatste telg gokverslaafd is. De echtgenote van de Utrechtse kolonel Jan Willem Hessing Laat in 1803 in Agra, India een kleinere kopie van de Taj Mahal voor haar man bouwen. De Zeeuw Johannis de Rijke werkt van 1872 tot 1903 als waterbouwkundige in Japan en verbetert de havens van Tokio en Osaka. In 1731 vaart Maria ter Meetelen terug naar Holland, maar het schip wordt gekaapt door piraten uit Salé en Maria zit 17 jaar Lang vast in Marokko. Stuk voor stuk Leven zij: bizarre Levens in het buitenland. |
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met B. Wassing privé
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en B. Wassing privé een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van B. Wassing privé vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- B. Wassing privé kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.




