Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Gourmand Gazette.


 

Jagt, Yolanda van der - Koken met lief!

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Jagt, Yolanda van der - Koken met lief!
Schrijver: Jagt, Yolanda van der
Titel: Koken met lief!
ISBN: 9789000319374
Uitgever: Van Dishoeck
Bijzonderheid: 2013, 144pp, Gebonden. In nieuwe staat.
Prijs: € 18,50
€ 3,95
Meer info lief! lifestyle - vooral bekend van de kleurrijke kinderkleding - presenteert na haar eerste kinderboeken nu ook een kookboek. Koken met lief! is een fris en vrolijk kookboek vol met heerlijke, snelle gerechten voor het hele gezin. Met veel creatieve en culinaire tips voor zowel ouders als kinderen. Van snelle doordeweekse ontbijtjes en drankjes tot uitgebreide brunches en diners in het weekend: de recepten zijn eenvoudig, smaakvol en gezond en ongetwijfeld een hit bij de kinderen.

Zoals je mag verwachten van lief! is het uiteraard een mooi vormgegeven, leuke en praktische oplossing voor het jonge gezin.
Boek bekijken

Gourmand Gazette

zakelijk

Gourmand Gazette uit Sprang-Capelle

Logo Gourmand Gazette

Welkom bij de boeken van GourmandGazette.nl, de site met nieuws over eten, drinken en uitgaan. De verzendkosten binnen Nederland bedragen € 3,95, buiten Nederland op aanvraag.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.