797 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
AUCTION CATALOGUE: SANDENBERGH MATTHIESSEN. | Catalogus der uitmuntende meestal rijkgebondene collectie van prentwerken nagelaten door c. Sandenbergh Matthiessen te Haarlem. Welke verkocht zal worden door .. Frederik Muller te Amsterdam, Maandag 10 November enz. | Amsterdam 1856. [iv],76 pp. Ing. | rug ontbreekt, omslag smoezelig) | € 25.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: G.D.J. SCHOTEL. | Catalogus eener belangrijke en uitgebreide verzameling boeken en handschriften grootendeels uitmakende de bibliotheek van Dr. G.D.J. Schotel. Verkooping te 's Gravenhage, woensdag 14 november 1877en volgende dagen. | 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1877. 8vo. viii,170 pp. Ingenaaid. | omslag iets besch.; eigentijdse krantenknipsels betr. de veiling en Schotels overlijden bijgevoegd)-... | € 55.00 |
Brinkman |
Christie's Amsterdam | Catalogus Rietveld and the Rietveld Academie Christies, Amsterdam (meer info) | Christies-Amsterdam, 1998 | 1e druk, van deze veilingcatalogus. Bij sommge items staan de opbrengsten in pen bijgeschreven. Verd... | € 9.00 |
Kunstenfotografie |
Catalogus | Catalogus van antiquiteiten, oude schilderijen, paarlsnoer en zilverwerk etc. | Amsterdam : Mak, 1919. - 108 p. tekst + 16 p. ill. | Softcover, 26x20 cm. Veilingcatalogus met decoratief, beschaidgd omslag van Chris van Geel. Bovenkan... | € 15.00 |
2 uiltjes |
VEILINGCATALOGUS. LIQUIDATIEVEILING ROOS. | Catalogus van belangrijke verzamelingen oude en moderne schilderijen, antiquiteiten en meubelen, omvattende hoofdzakelijk de stock der Fa. C.F. Roos en Co. Verder wegens vertrek naar het buitenland de magazijnvoorraad van dhr. J. Soesman, en e... | Amsterdam, A. Mak, 1919. Gr. 8vo. [viii],72 pp. | =523 nrs). Met 8 platen. Ingenaaid. geveild werd oa: zilverwerk, gekleurd Delfts, blauw porcelein, m... | € 25.00 |
Brinkman |
[KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] | Catalogus van de kunstveiling 284. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 3 april 1978 (meer info) | Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1978; 4to (26.5cm), 130pp., zwart-wit afbeeldingen, register, gebro... | € 10.00 |
Serendipity |
[KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] | Catalogus van de kunstveiling 291. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 6 november 1978 (meer info) | Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1978; 4to (26.5cm), 118pp., zwart-wit afbeeldingen, register, gebro... | € 10.00 |
Serendipity |
[KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] | Catalogus van de kunstveiling 336. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 16 november 1981 (meer info) | Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1981; 4to (26.5cm), 118pp., zwart-wit en kleurenafbeeldingen, regis... | € 10.00 |
Serendipity |
AUCTION CATALOGUE D.C. MEIJER jr. | Catalogus van den hoogstbelangrijken Atlas van Amsterdam in teekening en prent. Topographie, geschiedenis, portretten. Eerste gedeelte der verzamelingen D.C. Meijer jr. | Amsterdam, R.W.P. de Vries, 1910. 4to. 178 pp. Met 10 platen. Ingenaaid. | rug iets besch.; wat lossig in omslag) | € 20.00 |
Brinkman |
VEILINGCATALOGUS WENCKEBACH. | Catalogus van een zeer fraaie verzameling penteekeningen, zijnde een wandeling door Amsterdam in het einde der 19de eeuw, oorspronkelijk voor het Nieuws van den Dag geteekend door L.W.R. Wenckebach. Publieke verkooping 16 November 1926. | Amsterdam, G.Th. Bom Zn, 1926. Gr.8vo. 16 pp. | 182 items). Met 4 platen. Ingenaaid. ¶ "De bijna 170 bewaard gebleven tekeningen werden gekocht doo... | € 30.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE. R.W.P. DE VRIES (et al.). | Catalogus van prenten, portretten en teekeningen bevattende de uitgebreide Atlas Amsterdam,... historie- en spotprenten, teekeningen, verzameling Costeriana, bijeengebracht door wijlen den Heer R.W.P. de Vries, medische prenten uit de verzamel... | Amsterdam, G.Th. Bom en Zn., 1934. 4to. 19 pp. Ingenaaid. | iets gebruikt) ¶ Costeriana van R.W.P. de Vries: Nrs. 304-336; medische prenten van Prof.Dr. J.W.R.... | € 35.00 |
Brinkman |
veilingcatalogus | Catalogus Veiling 16 november 1943 te houden in de Groote zaal van Gebrs. Brinkmann, Groote markt 13, Haarlem, Artipictura, J.P. Koopman, Kunst en Antiekveilingen Haarlem, 16 pp. | In goede staat, lichte verkleuringen op de kaft. |
€ 27.25
€ 6,00
VIGNIER, Charles M. M. Densmore. | Catologue de la Bibliotheque de livres japonais illustres, appartenant a M. Emile Javal. Premiere partie. | Paris, 1927. Broche. 45 p. + XII Planches, 33 x 25 cm. | Veilingcatalogus, 16 november 1927, hotel Drouot, Paris. | € 15.00 |
Boek en Glas |
Celebrity, disaster and Andy Warhol. (meer info) | Sotheby's, 2013. | Ingenaaid, groot formaat, 240 pp. | € 9.50 |
Archibold |
Tsang, Chi Fan & Ruben Lien (catalogus); Rosemary Scott (toelichtende tekst) | Celestial immortals. The Taber family Tianqiuping from Philbrook Museum of art | Tweetalige Engels Chinese veilingcatalogus. Hong Kong: Christie's, 2018. Veiling 30 mei, lot 8888, catalogusnummer 16911. | Laminaatband, genaaid, 56p. In uitstekende staat. 680gr. | € 75.00 |
Kas Cornelis |
Sotheby's | Ceramiek van De Porceleyne Fles | Mak van Waay | 1984, veilingcatalogus, mooi ex. |
€ 15.00
€ 3,85
Oude Liefdes |
Veilingcatalogus Glerum | Chinees Japans Porselein Kunstnijverheid | Glerum Den Haag | 2 nov 1992, 40 pp | € 12.50 |
Stadion Books |
Veilingcatalogus Glerum | Chinees Japans Porselein Kunstnijverheid | Glerum, Den Haag | 2 nov 1997, 35 pp | € 12.50 |
Stadion Books |
CHRISTIE'S AMSTERDAM. | Chinese and Japanese ceramics and works of art (meer info) | Amsterdam: Christie's, 1988; 4to (25.5cm), 53(+7)pp., black-white and 1 colour illustrations, staple... | € 10.00 |
Serendipity |
Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art including the Van Bogaert Collection - Sotheby's Amsterdam Auction Catalogue 14th May 1990 (meer info) | Sotheby's Amsterdam | 1990, paperback, in goede staat | € 15.00 |
antonartbooks |
Catalogue Christie's | Chinese and Japanese Ceramics, Furniture and Works of Art (meer info) | Christie's Amsterdam | geillustreerd kleur/zw/w met prijslijst, 79 pag. |
€ 12.50
€ 4,50
Lanceval |
AUCTION CATALOGUE - Christie's | Christie's 20th Century Decorative. Amsterdam Tuesday 24 May 2005. Catalogue 2662. (meer info) | Christie's, Amsterdam, 2005, 128pp. | Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur, met vermelding van geschatte ... | € 7.50 |
Hortus Conclusus |
AUCTION CATALOGUE - Christie's | Christie's 20th Century Decorative Arts. Amsterdam Tuesday 24 May 2005. Catalogue 2662. (meer info) | Christie's, Amsterdam, 2005, 128pp. | Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur, met vermelding van geschatte ... | € 6.50 |
Hortus Conclusus |
Christie's - | Christie's Amsterdam. Post-War and Contemporary Art. Tuesday 8 June 2010. | Christie's, 2010. 115 pp. Rijkelijk geïllustreerd in kleur. | Origineel omslag, als nieuw. | € 3.50 |
Hortus Conclusus |
Christie's auction 2310 Amsterdam (meer info) | Christie's | Veilingcatalogus 29 oktober 1996 Indonesian Pictures etc. | € 55.00 |
Grenna1 |
AUCTION CATALOGUE - Christie's | Christie's Important 20th Century Decorative Arts including Wiener Werkstätte - One Hunderd Years and Works by Tiffany Studios. New York 9 December 2003. Catalogue 1311 | Christie's, Amsterdam, 2003, 246pp. | Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur en zwart-wit, met vermelding v... | € 7.50 |
Hortus Conclusus |
Christies Impressionist Nineteenth Century ArtNew York Tuesday 5 may 1998 (meer info) | Christies Bew York | Prachtige veilingcatalogus impressionisten | € 10.00 |
Poppy |
Christie's London : Post-War Contemporary Art - Day sale - Friday 24 June 2005 | Christie's | Auction catalogue, 236 pp., illustrated in full colour. Original wraopers. | € 6.50 |
Hortus Conclusus |
Christie's London. Impressionist and Modern Paintings and Sculpture. | Christie's London, 1988, 135pp. | Hardcover veilingcatalogus in linnen band, tekst in het Engels, rijk geïllustreerd in kleur, tekst ... | € 7.50 |
Hortus Conclusus |
Christie's on the premises / Wit Kasteel Loon op Zand (Noord-Brabant) / veilingcatalogus | Christie's | 1984, softcover, lichte gebruikssporen / light wear |
€ 10.00
€ 3,85
Christie's Soutch Kensington / Historic Aircraft, Aeronautical and Nautical Collectables at the Imperial War Museum Duxford Airfield, Cambridgeshire / auction on Monday 29 July 1985 | Christie's | 1985, softcover, veilingcatalogus / auction catalogue |
€ 6.00
€ 3,85
BOOK AUCTION CATALOGUE - Christie's - | Christie's. The Giancarlo Beltrame Library of Scientific Books, Part II. King Street. 30 November 2016. | Christie's, London, 2016, 229pp, 568 items. | Softcover, gebrocheerd, met vele foto's in kleur en prijsindicaties, in zeer goede staat. | € 9.50 |
Hortus Conclusus |
Christie’s | Christie’s Veilingcatalogus 20 Years of 20th Century Art; 7 december 2006 (meer info) | Christie’s Amsterdam B.V. | 2006; softcover |
€ 20.00
€ 4,85
Molinero |
Christie’s | Christie’s Veilingcatalogus An Important Collection Of Works By Bart van der Leck; From the estate of the artist (meer info) | Christie’s Amsterdam B.V. | 2001; softcover |
€ 15.00
€ 4,85
Molinero |
Christie’s | Christie’s Veilingcatalogus Fine Modern and Contemporary Art 1988 (meer info) | Christie’s Amsterdam B.V. | 1988; softcover |
€ 15.00
€ 4,85
Molinero |
Christie’s | Christie’s Veilingcatalogus Modern and Contemporary Art 1991 (meer info) | Christie’s Amsterdam B.V. | 1991; softcover |
€ 15.00
€ 4,85
Molinero |
Christie’s | Christie’s Veilingcatalogus Modern and Contemporary Art 1990 (meer info) | Christie’s Amsterdam B.V. | 1990; softcover |
€ 15.00
€ 4,85
Molinero |
Sotheby's | Cobra, 50th Anniversary Sale | Sotheby's Amsterdam | 1998/ enkele aankruisingen | € 5.00 |
lichtletter |
Veilingcatalogus Christie's | Cobra 50th Anniversary Sale (meer info) | Christie's Amsterdam | 21 April 1998, 109pp, goede staat | € 20.00 |
Stadion Books |
Christie’s | CoBrA 50th Anniversary Sale, Christie’s Amsterdam Sale 2366, 21 april 1998 | Christie’s Amsterdam | Met enkele aantekeningen plus overzicht veilingresultaten | € 10.00 |
Olla Books |
Veilingcatalogus Christie's | CoBrA Now | Christie's Amsterdam | 5 june 2008, 72pp, uitstekende staat | € 15.00 |
Stadion Books |
VEILINGCATALOGUS - | Collectie van mr. H. C. Dietz | Amsterdam, Paul Brandt, 1959 (veiling Arti et Amicitiae, 7 en 8 april 1959). 48 pp. plus platen | Origineel omslag. Omslag iets geschaafd, verder in (zeer) goede staat. | € 7.50 |
Hortus Conclusus |
Alain Delon | Collection Alain Delon Les annees 50 (meer info) | Veilinghuis Cornette de Saint CYR, 2007 | 1e druk, gebonden! Met de opbrengstenlijst, die zeer indrukwekkend is. | € 30.00 |
Kunstenfotografie |
AUCTION CATALOGUE. MENSING. | Collection de feu A.W.M. Mensing. Eaux-fortes de Rembrandt; gravures anciennes; Les maitres graveurs-portraitistes. | Amsterdam, Mensing Fils, | Fred. Muller Cie), 1939. Folio. [iv],71 pp. With 34 plates. Wrappers ¶ Offered are 71 etchings by ... | € 45.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: HOOFT van WOUDENBERG van GEERESTEIN. | Collection de feu m. le chevalier H.D.Hooft van Woudenberg van Geerestein, d'Amsterdam. Tableaux modernes et anciens, dont la ente aura lieu à Amsterdam, à l'Hôtel "De Brakke Grond" les mardi 27 et mercredi 28 avril 1880 (etc.) | Amsterdam 1880). 4to. 55 pp. With engraved plates after Andreas Achenbach, Alma Tadema, Rosa Bonheur... | € 45.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE: HEUKELOM. | Collection de feu M. W.F. van Heukelom, tableaux et aquarelles modernes. | Amsterdam, Mensing et fils, 1937. Folio. [iv],16 pp. avec 26 planches. Broché | couv. lég. usée) ¶ Avec peintures de (e.a.): Mauve, Breitner, Bosboom, Israels, Maris. | € 30.00 |
Brinkman |
AUCTION CATALOGUE - Ader Picard Tajan | Collection de M. et Mme Roberto Polo, Paris 30 Mai 1988. Vingt-Six Chefs D'Oeuvre de la Peinture Francaise du XVIIIe Siecle Veilingcatalogus. | Ader Tajan, Paris, 1988. 132pp. | Hardcover, gebonden boek, met stofomslag, tekst in Frans, Engels en Chinees, rijk geïllustreerd in ... | € 8.00 |
Hortus Conclusus |
Brandt, Paul | Collection de Tableaux Modernes des écloes contemporaines française, italienne, belge et hollandaise de feu P.A. Regnault. Vente á Amsterdam 1958 (meer info) | Amsterdam, Paul Brant / Arti et Amicitiae, 1958 | paperbound, folio n.p. (ca. 120 pp.), num ills | € 50.00 |
Pallas Books |
Collection Edmond Huybrechts - Anvers - 1902 (meer info) | M. Edmond Huybrechts | Jaar van uitgifte : 1902 / paperback / 159 pagina's |
€ 150.00
€ 12,50
4942 Books |
AUCTION CATALOGUE: LANGERHUIZEN. | Collection Jan Langerhuizen. Catalogue des tableaux et aquarelles modernes ... 5 octobre 1915. | Amsterdam, C.F.de Roos Cie, 1915. L-4to. 40 pp. 8 plates. | 91 lots, 3x Allebé, 2x Bosboom, 3x Greive Jr., Guillemin, H.W.Mesdag, Neuhuys, 3x Ronner, Schelfhou... | € 30.00 |
Brinkman |