797 titels gevonden met de huidige zoekopdracht

Gesorteerd op:

Pagina's: | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 16 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Boekwinkel
Catalogus der uitmuntende m... AUCTION CATALOGUE: SANDENBERGH MATTHIESSEN. Catalogus der uitmuntende meestal rijkgebondene collectie van prentwerken nagelaten door c. Sandenbergh Matthiessen te Haarlem. Welke verkocht zal worden door .. Frederik Muller te Amsterdam, Maandag 10 November enz. Amsterdam 1856. [iv],76 pp. Ing. rug ontbreekt, omslag smoezelig) € 25.00 Brinkman
Catalogus eener belangrijke... AUCTION CATALOGUE: G.D.J. SCHOTEL. Catalogus eener belangrijke en uitgebreide verzameling boeken en handschriften grootendeels uitmakende de bibliotheek van Dr. G.D.J. Schotel. Verkooping te 's Gravenhage, woensdag 14 november 1877en volgende dagen. 's Gravenhage, Martinus Nijhoff, 1877. 8vo. viii,170 pp. Ingenaaid. omslag iets besch.; eigentijdse krantenknipsels betr. de veiling en Schotels overlijden bijgevoegd)-... € 55.00 Brinkman
Catalogus Rietveld and the ... Christie's Amsterdam Catalogus Rietveld and the Rietveld Academie Christies, Amsterdam (meer info) Christies-Amsterdam, 1998 1e druk, van deze veilingcatalogus. Bij sommge items staan de opbrengsten in pen bijgeschreven. Verd... € 9.00 Kunstenfotografie
Catalogus van antiquiteiten... Catalogus Catalogus van antiquiteiten, oude schilderijen, paarlsnoer en zilverwerk etc. Amsterdam : Mak, 1919. - 108 p. tekst + 16 p. ill. Softcover, 26x20 cm. Veilingcatalogus met decoratief, beschaidgd omslag van Chris van Geel. Bovenkan... € 15.00 2 uiltjes
Catalogus van belangrijke v... VEILINGCATALOGUS. LIQUIDATIEVEILING ROOS. Catalogus van belangrijke verzamelingen oude en moderne schilderijen, antiquiteiten en meubelen, omvattende hoofdzakelijk de stock der Fa. C.F. Roos en Co. Verder wegens vertrek naar het buitenland de magazijnvoorraad van dhr. J. Soesman, en e... Amsterdam, A. Mak, 1919. Gr. 8vo. [viii],72 pp. =523 nrs). Met 8 platen. Ingenaaid. geveild werd oa: zilverwerk, gekleurd Delfts, blauw porcelein, m... € 25.00 Brinkman
Catalogus van de kunstveili... [KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] Catalogus van de kunstveiling 284. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 3 april 1978 (meer info) Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1978; 4to (26.5cm), 130pp., zwart-wit afbeeldingen, register, gebro... € 10.00 Serendipity
Catalogus van de kunstveili... [KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] Catalogus van de kunstveiling 291. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 6 november 1978 (meer info) Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1978; 4to (26.5cm), 118pp., zwart-wit afbeeldingen, register, gebro... € 10.00 Serendipity
Catalogus van de kunstveili... [KUNSTVEILINGEN SOTHEBY MAK VAN WAAY] Catalogus van de kunstveiling 336. Openbare verkoping belangrijke Nederlandse, Vlaamse en Duitse tekeningen op maandag 16 november 1981 (meer info) Amsterdam: Sotheby Mak van Waay, 1981; 4to (26.5cm), 118pp., zwart-wit en kleurenafbeeldingen, regis... € 10.00 Serendipity
Catalogus van den hoogstbel... AUCTION CATALOGUE D.C. MEIJER jr. Catalogus van den hoogstbelangrijken Atlas van Amsterdam in teekening en prent. Topographie, geschiedenis, portretten. Eerste gedeelte der verzamelingen D.C. Meijer jr. Amsterdam, R.W.P. de Vries, 1910. 4to. 178 pp. Met 10 platen. Ingenaaid. rug iets besch.; wat lossig in omslag) € 20.00 Brinkman
Catalogus van een zeer fraa... VEILINGCATALOGUS WENCKEBACH. Catalogus van een zeer fraaie verzameling penteekeningen, zijnde een wandeling door Amsterdam in het einde der 19de eeuw, oorspronkelijk voor het Nieuws van den Dag geteekend door L.W.R. Wenckebach. Publieke verkooping 16 November 1926. Amsterdam, G.Th. Bom Zn, 1926. Gr.8vo. 16 pp. 182 items). Met 4 platen. Ingenaaid. ¶ "De bijna 170 bewaard gebleven tekeningen werden gekocht doo... € 30.00 Brinkman
Catalogus van prenten, port... AUCTION CATALOGUE. R.W.P. DE VRIES (et al.). Catalogus van prenten, portretten en teekeningen bevattende de uitgebreide Atlas Amsterdam,... historie- en spotprenten, teekeningen, verzameling Costeriana, bijeengebracht door wijlen den Heer R.W.P. de Vries, medische prenten uit de verzamel... Amsterdam, G.Th. Bom en Zn., 1934. 4to. 19 pp. Ingenaaid. iets gebruikt) ¶ Costeriana van R.W.P. de Vries: Nrs. 304-336; medische prenten van Prof.Dr. J.W.R.... € 35.00 Brinkman
Catalogus Veiling 16 novemb... veilingcatalogus Catalogus Veiling 16 november 1943 te houden in de Groote zaal van Gebrs. Brinkmann, Groote markt 13, Haarlem, Artipictura, J.P. Koopman, Kunst en Antiekveilingen Haarlem, 16 pp. In goede staat, lichte verkleuringen op de kaft. € 27.25
€ 6,00
Button Arine van der Steur
Catologue de la Bibliothequ... VIGNIER, Charles M. M. Densmore. Catologue de la Bibliotheque de livres japonais illustres, appartenant a M. Emile Javal. Premiere partie. Paris, 1927. Broche. 45 p. + XII Planches, 33 x 25 cm. Veilingcatalogus, 16 november 1927, hotel Drouot, Paris. € 15.00 Boek en Glas
Celebrity, disaster and And... Celebrity, disaster and Andy Warhol. (meer info) Sotheby's, 2013. Ingenaaid, groot formaat, 240 pp. € 9.50 Archibold
Celestial immortals. The Ta... Tsang, Chi Fan & Ruben Lien (catalogus); Rosemary Scott (toelichtende tekst) Celestial immortals. The Taber family Tianqiuping from Philbrook Museum of art Tweetalige Engels Chinese veilingcatalogus. Hong Kong: Christie's, 2018. Veiling 30 mei, lot 8888, catalogusnummer 16911. Laminaatband, genaaid, 56p. In uitstekende staat. 680gr. € 75.00 Kas Cornelis
Ceramiek van De Porceleyne ... Sotheby's Ceramiek van De Porceleyne Fles Mak van Waay 1984, veilingcatalogus, mooi ex. € 15.00
€ 3,85
Oude Liefdes
Chinees  Japans Porselein  ... Veilingcatalogus Glerum Chinees Japans Porselein Kunstnijverheid Glerum Den Haag 2 nov 1992, 40 pp € 12.50 Stadion Books
Chinees  Japans Porselein  ... Veilingcatalogus Glerum Chinees Japans Porselein Kunstnijverheid Glerum, Den Haag 2 nov 1997, 35 pp € 12.50 Stadion Books
Chinese and Japanese cerami... CHRISTIE'S AMSTERDAM. Chinese and Japanese ceramics and works of art (meer info) Amsterdam: Christie's, 1988; 4to (25.5cm), 53(+7)pp., black-white and 1 colour illustrations, staple... € 10.00 Serendipity
Chinese and Japanese Cerami... Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art including the Van Bogaert Collection - Sotheby's Amsterdam Auction Catalogue 14th May 1990 (meer info) Sotheby's Amsterdam 1990, paperback, in goede staat € 15.00 antonartbooks
Chinese and Japanese Cerami... Catalogue Christie's Chinese and Japanese Ceramics, Furniture and Works of Art (meer info) Christie's Amsterdam geillustreerd kleur/zw/w met prijslijst, 79 pag. € 12.50
€ 4,50
Lanceval
Christie's 20th Century Dec... AUCTION CATALOGUE - Christie's Christie's 20th Century Decorative. Amsterdam Tuesday 24 May 2005. Catalogue 2662. (meer info) Christie's, Amsterdam, 2005, 128pp. Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur, met vermelding van geschatte ... € 7.50 Hortus Conclusus
Christie's 20th Century Dec... AUCTION CATALOGUE - Christie's Christie's 20th Century Decorative Arts. Amsterdam Tuesday 24 May 2005. Catalogue 2662. (meer info) Christie's, Amsterdam, 2005, 128pp. Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur, met vermelding van geschatte ... € 6.50 Hortus Conclusus
Christie's Amsterdam. Post-... Christie's - Christie's Amsterdam. Post-War and Contemporary Art. Tuesday 8 June 2010. Christie's, 2010. 115 pp. Rijkelijk geïllustreerd in kleur. Origineel omslag, als nieuw. € 3.50 Hortus Conclusus
Christie's auction 2310 Ams... Christie's auction 2310 Amsterdam (meer info) Christie's Veilingcatalogus 29 oktober 1996 Indonesian Pictures etc. € 55.00 Grenna1
Christie's Important 20th C... AUCTION CATALOGUE - Christie's Christie's Important 20th Century Decorative Arts including Wiener Werkstätte - One Hunderd Years and Works by Tiffany Studios. New York 9 December 2003. Catalogue 1311 Christie's, Amsterdam, 2003, 246pp. Paperback, gebrocheerd, tekst in het Engels, met vele foto's in kleur en zwart-wit, met vermelding v... € 7.50 Hortus Conclusus
Christies Impressionist  Ni... Christies Impressionist Nineteenth Century ArtNew York Tuesday 5 may 1998 (meer info) Christies Bew York Prachtige veilingcatalogus impressionisten € 10.00 Poppy
Christie's London : Post-Wa... Christie's London : Post-War Contemporary Art - Day sale - Friday 24 June 2005 Christie's Auction catalogue, 236 pp., illustrated in full colour. Original wraopers. € 6.50 Hortus Conclusus
Christie's London. Impressi... Christie's London. Impressionist and Modern Paintings and Sculpture. Christie's London, 1988, 135pp. Hardcover veilingcatalogus in linnen band, tekst in het Engels, rijk geïllustreerd in kleur, tekst ... € 7.50 Hortus Conclusus
Christie's on the premises ... Christie's on the premises / Wit Kasteel Loon op Zand (Noord-Brabant) / veilingcatalogus Christie's 1984, softcover, lichte gebruikssporen / light wear € 10.00
€ 3,85
Louis Tinner
Christie's Soutch Kensingto... Christie's Soutch Kensington / Historic Aircraft, Aeronautical and Nautical Collectables at the Imperial War Museum Duxford Airfield, Cambridgeshire / auction on Monday 29 July 1985 Christie's 1985, softcover, veilingcatalogus / auction catalogue € 6.00
€ 3,85
Louis Tinner
Christie's. The Giancarlo B... BOOK AUCTION CATALOGUE - Christie's - Christie's. The Giancarlo Beltrame Library of Scientific Books, Part II. King Street. 30 November 2016. Christie's, London, 2016, 229pp, 568 items. Softcover, gebrocheerd, met vele foto's in kleur en prijsindicaties, in zeer goede staat. € 9.50 Hortus Conclusus
Christie’s Veilingcatalogus... Christie’s Christie’s Veilingcatalogus 20 Years of 20th Century Art; 7 december 2006 (meer info) Christie’s Amsterdam B.V. 2006; softcover € 20.00
€ 4,85
Molinero
Christie’s Veilingcatalogus... Christie’s Christie’s Veilingcatalogus An Important Collection Of Works By Bart van der Leck; From the estate of the artist (meer info) Christie’s Amsterdam B.V. 2001; softcover € 15.00
€ 4,85
Molinero
Christie’s Veilingcatalogus... Christie’s Christie’s Veilingcatalogus Fine Modern and Contemporary Art 1988 (meer info) Christie’s Amsterdam B.V. 1988; softcover € 15.00
€ 4,85
Molinero
Christie’s Veilingcatalogus... Christie’s Christie’s Veilingcatalogus Modern and Contemporary Art 1991 (meer info) Christie’s Amsterdam B.V. 1991; softcover € 15.00
€ 4,85
Molinero
Christie’s Veilingcatalogus... Christie’s Christie’s Veilingcatalogus Modern and Contemporary Art 1990 (meer info) Christie’s Amsterdam B.V. 1990; softcover € 15.00
€ 4,85
Molinero
Cobra, 50th Anniversary Sale Sotheby's Cobra, 50th Anniversary Sale Sotheby's Amsterdam 1998/ enkele aankruisingen € 5.00 lichtletter
Cobra 50th Anniversary Sale Veilingcatalogus Christie's Cobra 50th Anniversary Sale (meer info) Christie's Amsterdam 21 April 1998, 109pp, goede staat € 20.00 Stadion Books
CoBrA 50th Anniversary Sale... Christie’s CoBrA 50th Anniversary Sale, Christie’s Amsterdam Sale 2366, 21 april 1998 Christie’s Amsterdam Met enkele aantekeningen plus overzicht veilingresultaten € 10.00 Olla Books
CoBrA Now Veilingcatalogus Christie's CoBrA Now Christie's Amsterdam 5 june 2008, 72pp, uitstekende staat € 15.00 Stadion Books
Collectie van mr. H. C. Dietz VEILINGCATALOGUS - Collectie van mr. H. C. Dietz Amsterdam, Paul Brandt, 1959 (veiling Arti et Amicitiae, 7 en 8 april 1959). 48 pp. plus platen Origineel omslag. Omslag iets geschaafd, verder in (zeer) goede staat. € 7.50 Hortus Conclusus
Collection Alain Delon Les ... Alain Delon Collection Alain Delon Les annees 50 (meer info) Veilinghuis Cornette de Saint CYR, 2007 1e druk, gebonden! Met de opbrengstenlijst, die zeer indrukwekkend is. € 30.00 Kunstenfotografie
Collection de feu A.W.M. Me... AUCTION CATALOGUE. MENSING. Collection de feu A.W.M. Mensing. Eaux-fortes de Rembrandt; gravures anciennes; Les maitres graveurs-portraitistes. Amsterdam, Mensing Fils, Fred. Muller Cie), 1939. Folio. [iv],71 pp. With 34 plates. Wrappers ¶ Offered are 71 etchings by ... € 45.00 Brinkman
Collection de feu m. le che... AUCTION CATALOGUE: HOOFT van WOUDENBERG van GEERESTEIN. Collection de feu m. le chevalier H.D.Hooft van Woudenberg van Geerestein, d'Amsterdam. Tableaux modernes et anciens, dont la ente aura lieu à Amsterdam, à l'Hôtel "De Brakke Grond" les mardi 27 et mercredi 28 avril 1880 (etc.) Amsterdam 1880). 4to. 55 pp. With engraved plates after Andreas Achenbach, Alma Tadema, Rosa Bonheur... € 45.00 Brinkman
Collection de feu M. W.F. v... AUCTION CATALOGUE: HEUKELOM. Collection de feu M. W.F. van Heukelom, tableaux et aquarelles modernes. Amsterdam, Mensing et fils, 1937. Folio. [iv],16 pp. avec 26 planches. Broché couv. lég. usée) ¶ Avec peintures de (e.a.): Mauve, Breitner, Bosboom, Israels, Maris. € 30.00 Brinkman
Collection de M. et Mme Rob... AUCTION CATALOGUE - Ader Picard Tajan Collection de M. et Mme Roberto Polo, Paris 30 Mai 1988. Vingt-Six Chefs D'Oeuvre de la Peinture Francaise du XVIIIe Siecle Veilingcatalogus. Ader Tajan, Paris, 1988. 132pp. Hardcover, gebonden boek, met stofomslag, tekst in Frans, Engels en Chinees, rijk geïllustreerd in ... € 8.00 Hortus Conclusus
Collection de Tableaux Mode... Brandt, Paul Collection de Tableaux Modernes des écloes contemporaines française, italienne, belge et hollandaise de feu P.A. Regnault. Vente á Amsterdam 1958 (meer info) Amsterdam, Paul Brant / Arti et Amicitiae, 1958 paperbound, folio n.p. (ca. 120 pp.), num ills € 50.00 Pallas Books
Collection Edmond Huybrecht... Collection Edmond Huybrechts - Anvers - 1902 (meer info) M. Edmond Huybrechts Jaar van uitgifte : 1902 / paperback / 159 pagina's € 150.00
€ 12,50
4942 Books
Collection Jan Langerhuizen... AUCTION CATALOGUE: LANGERHUIZEN. Collection Jan Langerhuizen. Catalogue des tableaux et aquarelles modernes ... 5 octobre 1915. Amsterdam, C.F.de Roos Cie, 1915. L-4to. 40 pp. 8 plates. 91 lots, 3x Allebé, 2x Bosboom, 3x Greive Jr., Guillemin, H.W.Mesdag, Neuhuys, 3x Ronner, Schelfhou... € 30.00 Brinkman

AbeBooks

Sla laatste zoekopdracht op

Wilt u op de hoogte blijven van deze zoekopdracht? Registreer nu! U ontvangt een bericht als er een verandering wordt geconstateerd.