sociaal economische geschiedenis

Zoekopdracht
650 titels gevonden met de huidige zoekopdracht

Gesorteerd op:

Uitgebreid zoeken

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 |

Afbeelding Schrijver Titel Uitgever Bijzonderheid Prijs Boekwinkel
P. Lakeman - 100 JAAR PHILIPS P. Lakeman 100 JAAR PHILIPS (meer info ) Ulco Wind Publisher Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback € 5,65
€ 3,15
Boekenbalie button
Kas Swerts - 100 jaar trippen Kas Swerts 100 jaar trippen (meer info ) Meta4Books vzw Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 17,95
€ 3,15
Boekenbalie button
100 verhalen van de Looieri... Hennie van den Berg 100 verhalen van de Looierij / Oisterwijkse Historische Reeks / 8 (meer info ) Het Kwartier van Oisterwijk, Stichting Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Hardcover € 37,40
€ 3,15
Boekenbalie button
1950 / Welvaart in zwart-wi... C. Schuyt 1950 / Welvaart in zwart-wit / Nederlandse cultuur in Europese context / 4 (meer info ) Sdu B.V. Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover € 14,10
€ 3,15
Boekenbalie button
François Gehuchten - 2 François Gehuchten 2 (meer info ) Leon van Dorp Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Café du Bonheur' van Ilja Gort € 29,50
€ 4,95
Boekhandel Roelants button
2 boeken over maatschappij,... Mitscherlich, Alexander; De Kok, G. A. 2 boeken over maatschappij, psychologie en democratie voor 1 geld t.w. Op weg naar een vaderloze maatschappij. Sociaal-psychologische verkenningen ʚɞ De democratie gewogen. Journalistieke commentaren over kiezer, kamer, koning en kabinet (meer info ) vls boek; Ad. Donker-Rotterdam 1972, tweede druk, 400 blz., paperback in grijspapieren omslag met zwartgroene opdruk. ʚɞ 1986, 1e... € 15,00 Lilith
Aalten in roerige jaren. De... Hans de Beukelaer Aalten in roerige jaren. Deel 4 (meer info ) Fagus Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 16,75
€ 3,15
Boekenbalie button
Aanwijzingen voor de kok / ... Bernie Glassman, ; Rick Fields. Aanwijzingen voor de kok / Zen in actie (meer info ) Asoka // Verzendkosten Nederland = 3,60 euro Boek als nieuw. Er is niets in onderstreept of geschreven. Er staat geen naam voorin. € 21,40 StijnStreuvels
 - Aards geluk Aards geluk (meer info ) Balans, Uitgeverij Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover € 15,60
€ 3,15
Boekenbalie button
Accounting for services D. Marks Accounting for services (meer info ) Amsterdam University Press Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 15,10
€ 3,15
Boekenbalie button
Agrarische geschiedenis van... Slicher Bath Agrarische geschiedenis van West-Europa (meer info ) Spectrum B.V., Uitgeverij Het Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback € 30,04
€ 3,15
Boekenbalie button
Alewijnse - 125 jaar pioner... Rob Wolf Alewijnse - 125 jaar pioneren en innoveren (meer info ) Bureau voor Geschiedschrijving Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Hardcover € 23,10
€ 3,15
Boekenbalie button
Algemene geschiedenis der n... Diverse Auteurs Algemene geschiedenis der nederlanden - Deel 06 - Nieuwe Tijd (meer info ) Fibula - Van Dishoeck - Bussum Jaar van uitgifte : 1979 / hardcover met stofomslag / gebonden / 457 pagina's € 25,00 4942 Books
Algemene geschiedenis der n... Diverse Auteurs Algemene geschiedenis der nederlanden - Deel 07 - Nieuwe Tijd (meer info ) Fibula - Van Dishoeck - Bussum Jaar van uitgifte : 1979 / hardcover met stofomslag / gebonden / 418 pagina's € 25,00 4942 Books
Algemene geschiedenis der n... Diverse Auteurs Algemene geschiedenis der nederlanden - Deel 10 - Nieuwste Tijd, 19e en 20e eeuw (meer info ) Fibula - Van Dishoeck - Bussum Jaar van uitgifte : 1977 / hardcover met stofomslag / gebonden / 453 pagina's € 25,00
€ 7,50
4942 Books
Algemene Geschiedenis der N... DIVERSE AUTEURS. Algemene Geschiedenis der Nederlanden 6 NIEUWE TIJD: Sociaal-economische geschiedenis 1490 - 1580.Politieke geschiedenis 1555-1648. Religiegeschiedenis 1517-1648. (meer info ) Haarlem, Fibula/van Dishoeck, 1979 30,5 x 21 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w € 15,00 Frans Melk button
Alle 19 presidenten van De ... Paul de Hen Alle 19 presidenten van De Nederlandsche Bank (meer info ) LNRS Data Services B.V Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 27,60
€ 3,15
Boekenbalie button
AMERIKAANSE GESCHIEDENIS IN... J. van Oudheusden AMERIKAANSE GESCHIEDENIS IN NOTENDOP (meer info ) Prometheus, Uitgeverij Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback € 4,55
€ 3,15
Boekenbalie button
Amsterdam / Nederlandse Ond... Annelies van der Zouwen Amsterdam / Nederlandse Ondernemers 1850-1950 / 5 (meer info ) Walburg Pers Educatief B.V. Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover € 20,45
€ 3,15
Boekenbalie button
Anarchisme en syndicalisme ... R. Lenstra Anarchisme en syndicalisme in Spanje / Aspekt monografie (meer info ) Uitgeverij Aspekt Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 26,15
€ 3,15
Boekenbalie button
Antoon Coolen 1897-1961 / B... C.P.M. Slegers Antoon Coolen 1897-1961 / Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland (meer info ) Stichting Zuidelijk Historisch Contact Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback € 14,40
€ 3,15
Boekenbalie button
Arm en rijk aan tafel / BRT... Scholliers Arm en rijk aan tafel / BRTN-educatieve uitgaven (meer info ) Epo, Uitgeverij Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 5,45
€ 3,15
Boekenbalie button
ARM IN NEDERLAND 1815-1990 L.F. van Loo ARM IN NEDERLAND 1815-1990 (meer info ) Koninklijke Boom Uitgevers Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 11,25
€ 3,15
Boekenbalie button
Armoede in Nederland Robert Jan Blom Armoede in Nederland (meer info ) Uitgeverij Aspekt Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 13,15
€ 3,15
Boekenbalie button
Atlas van de wereldgeschied... J. Haywood Atlas van de wereldgeschiedenis (meer info ) Davidsfonds Uitgeverij Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover € 27,25
€ 3,15
Boekenbalie button
H. de Beukelaer - Baksteen anders H. de Beukelaer Baksteen anders (meer info ) Fagus Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 9,35
€ 3,15
Boekenbalie button
Baren Buiten De Box Bahareh Goodarzi-Daan Borrel Baren Buiten De Box (meer info ) Singel Uitgeverijen Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Café du Bonheur' van Ilja Gort € 21,99
€ 4,95
Boekhandel Roelants button
Basisboek geschiedenis soci... Maarten van der Linde Basisboek geschiedenis sociaal werk in Nederland (meer info ) SWP, Uitgeverij B.V. Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 16,20
€ 3,15
Boekenbalie button
BASISBOEK SOCIAAL WERK IN N... Maarten van der Linde BASISBOEK SOCIAAL WERK IN NEDERLAND (meer info ) SWP, Uitgeverij B.V. Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 12,35
€ 3,15
Boekenbalie button
Beknopte bibliografie van d... DE WAELE M., GAUS H., VAN EENOO R., UYTTERHAEGEN F. Beknopte bibliografie van de Politieke en Sociaal-Ekonomische Evoluties van België 1918-1985 (tweede uitgebreide uitgave) (meer info ) Centrum voor politiek-wetenschappelijk onderzoek 19860056, Gent, Centrum voor politiek-wetenschappelijk onderzoek, 1986, Goed/Bon état/Good/Gut. Aand... € 10,00 MERS Antique Books
BEKNOPTE BIBLIOGRAFIE VAN D... DE WAELE, M., GAUS, H. en UYTERHAEGEN, F. BEKNOPTE BIBLIOGRAFIE VAN DE POLITIEKE EN SOCIAAL - ECONOMISCHE EVOLUTIE VAN BELGIE 1918 - 1980. (meer info ) , Gent, Seminarie voor Politieke Wetenschappen R.U.G., 1983., Originele uitgeversomslag, 21x15cm., 228 pp, register auteursnamen. € 10,00 Erik Tonen button
Belgie en zijn koningen    ... Wijngaert, M. van den Belgie en zijn koningen monarchie en macht (meer info ) Houtekiet 2000, 2° druk, 415pp, softcover € 10,00 't boekenmagazijn
Belgie en zijn koningen. Mo... Wijngaert, Mark van den / Beullens, Lieve / Brants, Dana Belgie en zijn koningen. Monarchie en macht (meer info ) Houtekiet 2000, paperback, 413 blz. goed € 7,00
€ 3,95
J.M. van der Meer button
BELVEDERE. NU. Praktijkboek... BELVEDERE. NU. Praktijkboek cultuurhistorie en ruimtelijke ontwikkeling (meer info ) Matrijs, Uitgeverij Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover € 8,20
€ 3,15
Boekenbalie button
Beroofd volgens de regels Joep Boerboom Beroofd volgens de regels (meer info ) Verloren b.v., uitgeverij Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover € 18,95
€ 3,15
Boekenbalie button
 - Bestemming België Bestemming België (meer info ) Meta4Books vzw Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 19,05
€ 3,15
Boekenbalie button
Bevriende vijanden Harry Van Velthoven Bevriende vijanden (meer info ) Pelckmans Uitgevers Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 19,60
€ 3,15
Boekenbalie button
Bibliografische Gids voor d... Winkelman, mP.H. Bibliografische Gids voor de Sociaal-Economische Geschiedenis Nijmegen 1977 gelumb. 167 pp € 9,00 Aquilabooks
bijdragen tot de sociale en... Adriaens F.H.M.C. bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland II (meer info ) 1956 Centrale Drukkerij Nijmegen z.g.st., paperb., licht verkleurd € 5,00 Khebhet
bijdragen tot de sociale en... Vercauteren F.E.M. bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland V (meer info ) 1958 Centrale Drukkerij Nijmegen z.g.st., paperb., licht verkleurd € 5,00 Khebhet
bijdragen tot de sociale en... Eerenbeemt van den H.F.J.M., Schurink H.J.A.M. bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland VI (meer info ) 1959 Centrale Drukkerij Nijmegen z.g.st., paperb., licht verkleurd € 5,00 Khebhet
bijdragen tot de sociale en... Maenen A.J.Fr. bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland VII (meer info ) 1959 Centrale Drukkerij Nijmegen z.g.st., paperb., licht verkleurd € 5,00 Khebhet
Boerderijen Van Het Leeuwar... J.A. Mulder Boerderijen Van Het Leeuwarder Sint Anthony Gasthuis (1400-1950) (meer info ) Noordboek Nieuw exemplaar 2023, Hardcover, 496pp € 49,90 Boekhandel Roelants button
Boerentrots en ondernemersg... Evelyne Martens Boerentrots en ondernemersgeest (meer info ) Davidsfonds Uitgeverij Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback € 23,20
€ 3,15
Boekenbalie button
Bokkenrijders. De Schande V... Francois Gehuchten Bokkenrijders. De Schande Van Limburg I (meer info ) Leon van Dorp Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Café du Bonheur' van Ilja Gort € 29,50
€ 4,95
Boekhandel Roelants button
Bouwstoffen voor de sociaal... Doorn, Marlene van Bouwstoffen voor de sociaal-economische geschiedenis van indonesië van ca 1800 tot 1940: een beschrijvende bibliografie Deel 2 KIT 1979, linnen, 116 blz. Uit : De Indische Gids *1879-1941). Gepubliceerd onder Bouwstoffen Deel 2, B... € 8,00
€ 3,45
Antiq. van Starkenburg button
Bouwstoffen voor de sociaal... Telkamp, Gerard J. Bouwstoffen voor de sociaal-economische geschiedenis van indonesië van ca 1800 tot 1940: een beschrijvende bibliografie KIT 1977, linnen, 89 blz. Uit : Koloniale Studië (1916-1941) en Koloniaal tijdschrift (1912-1941). Gepu... € 7,00
€ 3,45
Antiq. van Starkenburg button
Briefe aus dem Gefängnis Rosa Luxemburg Briefe aus dem Gefängnis (meer info ) Anaconda Verlag Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Hardcover € 5,45
€ 3,15
Boekenbalie button
Broeders sluit u aan. Aspec... Blom, J.C.H. / Misset, C.J. Broeders sluit u aan. Aspecten van verzuiling in zeven Hollandse gemeenten (meer info ) Hollandse Historische Reeks deel 3 1985, gebonden, stofomslag, 278 blz. nieuw in folie € 10,00
€ 3,95
J.M. van der Meer button
Peter Scholliers - Brood Peter Scholliers Brood (meer info ) Uitgeverij Vrijdag Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback € 15,15
€ 3,15
Boekenbalie button

Pagina's: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 13 |

Niet gevonden wat u zocht?

Niets gevonden? Plaats een gratis advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl!

Of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: "Zoek!"

AbeBooks

Sla laatste zoekopdracht op

Wilt u op de hoogte blijven van deze zoekopdracht? Registreer nu! U ontvangt een bericht als er een verandering wordt geconstateerd.