sociaal economische geschiedenis
Zoekopdracht
650 titels gevonden met de huidige zoekopdracht
Uitgebreid zoeken
| Afbeelding | Schrijver | Titel | Uitgever | Bijzonderheid | Prijs | Boekwinkel |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
P. Lakeman | 100 JAAR PHILIPS (meer info ) | Ulco Wind Publisher | Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 5,65
€ 3,15
|
![]() |
|
Kas Swerts | 100 jaar trippen (meer info ) | Meta4Books vzw | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 17,95
€ 3,15
|
![]() |
|
Hennie van den Berg | 100 verhalen van de Looierij / Oisterwijkse Historische Reeks / 8 (meer info ) | Het Kwartier van Oisterwijk, Stichting | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Hardcover |
€ 37,40
€ 3,15
|
![]() |
|
C. Schuyt | 1950 / Welvaart in zwart-wit / Nederlandse cultuur in Europese context / 4 (meer info ) | Sdu B.V. | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 14,10
€ 3,15
|
![]() |
|
François Gehuchten | 2 (meer info ) | Leon van Dorp | Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Café du Bonheur' van Ilja Gort |
€ 29,50
€ 4,95
|
![]() |
|
Mitscherlich, Alexander; De Kok, G. A. | 2 boeken over maatschappij, psychologie en democratie voor 1 geld t.w. Op weg naar een vaderloze maatschappij. Sociaal-psychologische verkenningen ʚɞ De democratie gewogen. Journalistieke commentaren over kiezer, kamer, koning en kabinet (meer info ) | vls boek; Ad. Donker-Rotterdam | 1972, tweede druk, 400 blz., paperback in grijspapieren omslag met zwartgroene opdruk. ʚɞ 1986, 1e... | € 15,00 |
Lilith |
|
Hans de Beukelaer | Aalten in roerige jaren. Deel 4 (meer info ) | Fagus | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 16,75
€ 3,15
|
![]() |
|
Bernie Glassman, ; Rick Fields. | Aanwijzingen voor de kok / Zen in actie (meer info ) | Asoka // Verzendkosten Nederland = 3,60 euro | Boek als nieuw. Er is niets in onderstreept of geschreven. Er staat geen naam voorin. | € 21,40 |
StijnStreuvels |
|
Aards geluk (meer info ) | Balans, Uitgeverij | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 15,60
€ 3,15
|
![]() |
|
|
D. Marks | Accounting for services (meer info ) | Amsterdam University Press | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 15,10
€ 3,15
|
![]() |
|
Slicher Bath | Agrarische geschiedenis van West-Europa (meer info ) | Spectrum B.V., Uitgeverij Het | Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 30,04
€ 3,15
|
![]() |
|
Rob Wolf | Alewijnse - 125 jaar pioneren en innoveren (meer info ) | Bureau voor Geschiedschrijving | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Hardcover |
€ 23,10
€ 3,15
|
![]() |
|
Diverse Auteurs | Algemene geschiedenis der nederlanden - Deel 06 - Nieuwe Tijd (meer info ) | Fibula - Van Dishoeck - Bussum | Jaar van uitgifte : 1979 / hardcover met stofomslag / gebonden / 457 pagina's | € 25,00 |
4942 Books |
|
Diverse Auteurs | Algemene geschiedenis der nederlanden - Deel 07 - Nieuwe Tijd (meer info ) | Fibula - Van Dishoeck - Bussum | Jaar van uitgifte : 1979 / hardcover met stofomslag / gebonden / 418 pagina's | € 25,00 |
4942 Books |
|
Diverse Auteurs | Algemene geschiedenis der nederlanden - Deel 10 - Nieuwste Tijd, 19e en 20e eeuw (meer info ) | Fibula - Van Dishoeck - Bussum | Jaar van uitgifte : 1977 / hardcover met stofomslag / gebonden / 453 pagina's |
€ 25,00
€ 7,50
|
4942 Books |
|
DIVERSE AUTEURS. | Algemene Geschiedenis der Nederlanden 6 NIEUWE TIJD: Sociaal-economische geschiedenis 1490 - 1580.Politieke geschiedenis 1555-1648. Religiegeschiedenis 1517-1648. (meer info ) | Haarlem, Fibula/van Dishoeck, 1979 | 30,5 x 21 cm. Gebonden met stofomslag. Hardcover. Met illustraties in kleur en z/w | € 15,00 |
![]() |
|
Paul de Hen | Alle 19 presidenten van De Nederlandsche Bank (meer info ) | LNRS Data Services B.V | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 27,60
€ 3,15
|
![]() |
|
J. van Oudheusden | AMERIKAANSE GESCHIEDENIS IN NOTENDOP (meer info ) | Prometheus, Uitgeverij | Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 4,55
€ 3,15
|
![]() |
|
Annelies van der Zouwen | Amsterdam / Nederlandse Ondernemers 1850-1950 / 5 (meer info ) | Walburg Pers Educatief B.V. | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 20,45
€ 3,15
|
![]() |
|
R. Lenstra | Anarchisme en syndicalisme in Spanje / Aspekt monografie (meer info ) | Uitgeverij Aspekt | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 26,15
€ 3,15
|
![]() |
|
C.P.M. Slegers | Antoon Coolen 1897-1961 / Bijdragen tot de geschiedenis van het zuiden van Nederland (meer info ) | Stichting Zuidelijk Historisch Contact | Conditie: Echt gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 14,40
€ 3,15
|
![]() |
|
Scholliers | Arm en rijk aan tafel / BRTN-educatieve uitgaven (meer info ) | Epo, Uitgeverij | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 5,45
€ 3,15
|
![]() |
|
L.F. van Loo | ARM IN NEDERLAND 1815-1990 (meer info ) | Koninklijke Boom Uitgevers | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 11,25
€ 3,15
|
![]() |
|
Robert Jan Blom | Armoede in Nederland (meer info ) | Uitgeverij Aspekt | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 13,15
€ 3,15
|
![]() |
|
J. Haywood | Atlas van de wereldgeschiedenis (meer info ) | Davidsfonds Uitgeverij | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 27,25
€ 3,15
|
![]() |
|
H. de Beukelaer | Baksteen anders (meer info ) | Fagus | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 9,35
€ 3,15
|
![]() |
|
Bahareh Goodarzi-Daan Borrel | Baren Buiten De Box (meer info ) | Singel Uitgeverijen | Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Café du Bonheur' van Ilja Gort |
€ 21,99
€ 4,95
|
![]() |
|
Maarten van der Linde | Basisboek geschiedenis sociaal werk in Nederland (meer info ) | SWP, Uitgeverij B.V. | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 16,20
€ 3,15
|
![]() |
|
Maarten van der Linde | BASISBOEK SOCIAAL WERK IN NEDERLAND (meer info ) | SWP, Uitgeverij B.V. | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 12,35
€ 3,15
|
![]() |
|
DE WAELE M., GAUS H., VAN EENOO R., UYTTERHAEGEN F. | Beknopte bibliografie van de Politieke en Sociaal-Ekonomische Evoluties van België 1918-1985 (tweede uitgebreide uitgave) (meer info ) | Centrum voor politiek-wetenschappelijk onderzoek | 19860056, Gent, Centrum voor politiek-wetenschappelijk onderzoek, 1986, Goed/Bon état/Good/Gut. Aand... | € 10,00 |
MERS Antique Books |
|
DE WAELE, M., GAUS, H. en UYTERHAEGEN, F. | BEKNOPTE BIBLIOGRAFIE VAN DE POLITIEKE EN SOCIAAL - ECONOMISCHE EVOLUTIE VAN BELGIE 1918 - 1980. (meer info ) | , Gent, Seminarie voor Politieke Wetenschappen R.U.G., 1983., | Originele uitgeversomslag, 21x15cm., 228 pp, register auteursnamen. | € 10,00 |
![]() |
|
Wijngaert, M. van den | Belgie en zijn koningen monarchie en macht (meer info ) | Houtekiet | 2000, 2° druk, 415pp, softcover | € 10,00 |
't boekenmagazijn |
|
Wijngaert, Mark van den / Beullens, Lieve / Brants, Dana | Belgie en zijn koningen. Monarchie en macht (meer info ) | Houtekiet | 2000, paperback, 413 blz. goed |
€ 7,00
€ 3,95
|
![]() |
|
BELVEDERE. NU. Praktijkboek cultuurhistorie en ruimtelijke ontwikkeling (meer info ) | Matrijs, Uitgeverij | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 8,20
€ 3,15
|
![]() |
|
|
Joep Boerboom | Beroofd volgens de regels (meer info ) | Verloren b.v., uitgeverij | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Hardcover |
€ 18,95
€ 3,15
|
![]() |
|
Bestemming België (meer info ) | Meta4Books vzw | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 19,05
€ 3,15
|
![]() |
|
|
Harry Van Velthoven | Bevriende vijanden (meer info ) | Pelckmans Uitgevers | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 19,60
€ 3,15
|
![]() |
|
Winkelman, mP.H. | Bibliografische Gids voor de Sociaal-Economische Geschiedenis | Nijmegen 1977 | gelumb. 167 pp | € 9,00 |
Aquilabooks |
|
Adriaens F.H.M.C. | bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland II (meer info ) | 1956 Centrale Drukkerij Nijmegen | z.g.st., paperb., licht verkleurd | € 5,00 |
Khebhet |
|
Vercauteren F.E.M. | bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland V (meer info ) | 1958 Centrale Drukkerij Nijmegen | z.g.st., paperb., licht verkleurd | € 5,00 |
Khebhet |
|
Eerenbeemt van den H.F.J.M., Schurink H.J.A.M. | bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland VI (meer info ) | 1959 Centrale Drukkerij Nijmegen | z.g.st., paperb., licht verkleurd | € 5,00 |
Khebhet |
|
Maenen A.J.Fr. | bijdragen tot de sociale en economische geschiedenis van het zuiden van Nederland VII (meer info ) | 1959 Centrale Drukkerij Nijmegen | z.g.st., paperb., licht verkleurd | € 5,00 |
Khebhet |
|
J.A. Mulder | Boerderijen Van Het Leeuwarder Sint Anthony Gasthuis (1400-1950) (meer info ) | Noordboek | Nieuw exemplaar 2023, Hardcover, 496pp | € 49,90 |
![]() |
|
Evelyne Martens | Boerentrots en ondernemersgeest (meer info ) | Davidsfonds Uitgeverij | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Paperback |
€ 23,20
€ 3,15
|
![]() |
|
Francois Gehuchten | Bokkenrijders. De Schande Van Limburg I (meer info ) | Leon van Dorp | Met gratis Zomerleesgeschenk 'Petit Café du Bonheur' van Ilja Gort |
€ 29,50
€ 4,95
|
![]() |
|
Doorn, Marlene van | Bouwstoffen voor de sociaal-economische geschiedenis van indonesië van ca 1800 tot 1940: een beschrijvende bibliografie Deel 2 | KIT | 1979, linnen, 116 blz. Uit : De Indische Gids *1879-1941). Gepubliceerd onder Bouwstoffen Deel 2, B... |
€ 8,00
€ 3,45
|
![]() |
|
Telkamp, Gerard J. | Bouwstoffen voor de sociaal-economische geschiedenis van indonesië van ca 1800 tot 1940: een beschrijvende bibliografie | KIT | 1977, linnen, 89 blz. Uit : Koloniale Studië (1916-1941) en Koloniaal tijdschrift (1912-1941). Gepu... |
€ 7,00
€ 3,45
|
![]() |
|
Rosa Luxemburg | Briefe aus dem Gefängnis (meer info ) | Anaconda Verlag | Conditie: Als nieuw, Bindwijze: Hardcover |
€ 5,45
€ 3,15
|
![]() |
|
Blom, J.C.H. / Misset, C.J. | Broeders sluit u aan. Aspecten van verzuiling in zeven Hollandse gemeenten (meer info ) | Hollandse Historische Reeks deel 3 | 1985, gebonden, stofomslag, 278 blz. nieuw in folie |
€ 10,00
€ 3,95
|
![]() |
|
Peter Scholliers | Brood (meer info ) | Uitgeverij Vrijdag | Conditie: Beetje gebruikt, Bindwijze: Paperback |
€ 15,15
€ 3,15
|
![]() |
Niet gevonden wat u zocht?
Niets gevonden? Plaats een gratis advertentie bij www.boekenzoekdienst.nl!
Of... kijk eens bij de grootste boeken-database ter wereld:... KLIK hieronder op: "Zoek!"






