Multatuli - MAX HAVELAAR. Of De Koffiveilingen der Nederlandsch
Schrijver: | Multatuli |
Titel: | MAX HAVELAAR. Of De Koffiveilingen der Nederlandsche Handelmaatschappy. Met een nawoord van J.J.Oversteegen. Reeks: Salamander A Klassiek |
ISBN: | 9789025334130 |
Taal: | Nederlands |
Uitgever: | Athenaeum-Polak & Van Gennep Amsterdam 2005, herdrukt naar de vyfde druk |
Bijzonderheden: | Hardback, hardcover. Ingebonden, in fraai ontworpen band (witkleurig). Met stofomslag. Pg's. 322. Conditie: zeer goed, opperbest (perfect (= het boekblok); het omslag kent minimale vlekjes |
Prijs: | € 8,95 (Excl. verzendkosten) |
Meer info: |
Multatuli (Eduard Douwes Dekker, 1820-1887) is de beste prozaïst die Nederland tot nog toe heeft voortge-
bracht. Iets uit de inhoud van deze klassieker. 'De Max Havelaar is niet alleen de beste roman uit de Nederlandse literatuur; het is ook een roman die na meer dan een eeuw nog steeds actueel is. Inhoudelijk misschien niet eens zozeer: als 'de Javaan' nog steeds mishandeld wordt dan is het tenminste niet meer door ons, en ook niet met ons uitdrukkelijke goedvinden. Maar formeel, als een boek dat begint als een roman en eindigt als iets wat direct ingrijpt in de werkelijkheid, is de Max Havelaar zo modern als geen ander boek in onze letteren. En wie alleen naar het romangedeelte kijkt met zijn ingewikkelde structuur, die bij het lezen toch zo logisch en doorzichtig blijft - die kan zich haast niet voorstellen dat er in onze taal nog eens iets zal worden gepresteerd van die kracht'. |
Het huisnummer is ook opgegeven in het straat veld. Gelieve controleren of de velden straat en huisnummer correct zijn opgegeven.
Straat:
Nummer:
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met BOOKS TO DESIRE
Deze verkoper is een particulier, dit heeft invloed op welke rechten voor u als koper ontbreken. Zo heeft u geen herroepingsrecht of conformiteitsrecht. Verder lezen. - Na uw bestelling ontvangen u en BOOKS TO DESIRE een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BOOKS TO DESIRE vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- BOOKS TO DESIRE kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.
Onthoud mijn gegevens
Registreer u vrijblijvend als koper!
Besteld, hoe nu verder?
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen. Afhankelijk van uw locatie heeft u in de meeste gevallen binnen 2 dagen uw bestelling in huis.