Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel - Boekweelde -.
Auctioneers Glerum Amsterdam - Veilingcatalogus 19e eeuwse schilderijen - Veiling 240, 12 april 2003
Schrijver: | Auctioneers Glerum Amsterdam |
Titel: | Veilingcatalogus 19e eeuwse schilderijen - Veiling 240, 12 april 2003 |
Uitgever: | Auctioneers Glerum Amsterdam - april 2003 |
Bijzonderheid: | Zachte kaft - ZEER GOEDE STAAT - 187 pag. - 445 gr. - brievenbuspost - onbeschreven - onbeschadigd. |
Prijs: | € 15,00 |