Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Aleida's Bookshop.


 

George, Elizabeth - Wie zonder zonde is... - Een Thomas Lynley mysterie

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: George, Elizabeth - Wie zonder zonde is...  - Een Thomas Lynley mysterie
Schrijver: George, Elizabeth
Titel: Wie zonder zonde is... - Een Thomas Lynley mysterie
ISBN: 9789022984475
Uitgever: Bruna Uitgevers, A.W.
Bijzonderheid: 1999, paperback, 2de druk, 534 pagina's
Prijs: € 6,95
Meer info In het graafschap Derbyshire worden twee ontzielde lichamen gevonden. Het ene is van de dochter van een gepensioneerde agent van Scotland Yard, het andere van een onbekende jongeman. Een dramatische vondst op een zo mogelijk nog dramatische plek, want ze liggen midden in een cirkel van stenen een offerplaats uit de prehistorie.
Inspecteur Thomas Lynley opent het onderzoek, ditmaal zonder assistentie van zijn vaste partner Barbara Havers. Lynley heeft besloten haar buiten deze zaak te houden omdat zij - na een intern onderzoek naar haar functioneren - gedegradeerd is.
Maar Havers heeft zo haar eigen plannen. En die hebben zeer zeker te maken met de zaak die Lynley onder handen heeft...
Boek bekijken

Aleida's Bookshop uit Huissen

particulier

Logo Aleida's Bookshop

De meeste boeken zijn uit mijn eigen privé collectie. Ze zijn veelal met doorzichtig plastic gekaft waardoor ze er als nieuw uitzien en ook zo voelen. Leest erg prettig.
Per zending (één of meerdere boeken tegelijkertijd) zijn de verzendkosten voor aflevering in Nederland € 4,95 bij ophalen bij een "UPS-pick-up-point". Verder lopen deze uiteen van € 4,40 tot € 8,20. Afhankelijk van de grootte van het boek en de wijze van verzending. Voor buitenlands adressen gelden hogere tarieven.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.