Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ann d'er Winkel.


 

Reijt, V. van de - Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben. Nieuwe Nederlandse liedjes uit de 20ste eeuw

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Reijt, V. van de - Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben. Nieuwe Nederlandse liedjes uit de 20ste eeuw
Schrijver: Reijt, V. van de
Titel: Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben. Nieuwe Nederlandse liedjes uit de 20ste eeuw
ISBN: 9789035118393
Uitgever: Prometheus
Bijzonderheid: 2000, paperback, gebruikssporen, goed exemplaar
Prijs: € 7,40
€ 5,55
Meer info De Nederlander zingt graag, alleen is het vaak hetzelfde (We gaan nog niet naar huis, nog lange niet), terwijl de Nederlandse liedcultuur toch talloze onovertroffen meezingers kent. Meer dan tien jaar geleden verscheen Toen wij van Rotterdam vertrokken, een bloemlezing van de bekendste en ontroerendste Nederlandse liedjes uit de 20ste eeuw, die inmiddels talloze malen herdrukt is. Maar sindsdien is er veel moois bij gekomen. Liedjes die iedereen kent, maar, waar van niemand de precieze tekst weet.

In Ik ben blij dat ik je niet vergeten ben komen wederom alle terreinen van liet Nederlandse lied aan bod: liefdesliedjes (Bloedend hart), het truckersrepertoire (Met de vlam in de pijp), kantoorschlagers (Een kopje koffie) en uiteraard de echte klassiekers (zoals het onvolprezen Wie is Loesje).
Boek bekijken

Ann d'er Winkel uit Ulicoten

zakelijk

Logo Ann d'er Winkel

De getoonde portokosten bij het boek zijn de portokosten per bestelling in Nederland voor thuisbezorging. Bestellingen worden, na betaling, verstuurd tijdens openingsdagen. Portokosten worden per bestelling gerekend en niet per boek. Ophalen in Ulicoten is ook mogelijk (graag vermelden bij bestellen) Retourkosten voor koper. Kijk bij www.annderwinkel.nl voor meer informatie.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.