Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ann d'er Winkel.


 

Haan, Bas - De Deventer moordzaak - Het complot ontrafeld

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Haan, Bas - De Deventer moordzaak - Het complot ontrafeld
Schrijver: Haan, Bas
Titel: De Deventer moordzaak - Het complot ontrafeld
ISBN: 9789026348891
Uitgever: Ambo|Anthos
Bijzonderheid: 2020,Paperback, gebruikssporen, aantekeningen, redelijk goed exemplaar
Prijs: € 7,90
€ 5,55
Meer info De Deventer moordzaak van Bas Haan, verfilmd als De Veroordeling, verschijnt nu in een hernieuwde uitgave.

De Deventer moordzaak is een van de langstlopende en meest omstreden Nederlandse strafzaken van de afgelopen decennia. De zaak draait om de moord op de gefortuneerde weduwe J. Wittenberg in 1999. Ernst Louwes, haar financieel adviseur, werd tot twaalf jaar cel veroordeeld, maar heeft altijd ontkend schuldig te zijn. Opiniepeiler Maurice de Hond steunde hem en zette in 2005 een ongekende mediacampagne op om aan te tonen dat ‘de klusjesman’ Michaël de Jong de werkelijke dader is.

In zijn truecrimebestseller fileert Haan de handelswijze van De Hond en biedt hij bovendien een ontluisterende kijk op de gebeurtenissen achter de schermen, zowel bij politie en justitie, als binnen Haans eigen vakgebied, de journalistiek. In deze hernieuwde uitgave van De Deventer moordzaak beschrijft Haan hoe de zaak onverminderd in het nieuws is gebleven, en waarom de Hoge Raad er nog steeds mee bezig is. Het boek scheidt feiten van fictie en geeft antwoorden op de prangendste vragen.
Boek bekijken

Ann d'er Winkel uit Ulicoten

zakelijk

Logo Ann d'er Winkel

De getoonde portokosten bij het boek zijn de portokosten per bestelling in Nederland voor thuisbezorging. Bestellingen worden, na betaling, verstuurd tijdens openingsdagen. Portokosten worden per bestelling gerekend en niet per boek. Ophalen in Ulicoten is ook mogelijk (graag vermelden bij bestellen) Retourkosten voor koper. Kijk bij www.annderwinkel.nl voor meer informatie.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.