Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ann d'er Winkel.


 

Hunnius, Sabine - Het babybrein / over de ontwikkeling van de hersenen bij baby's

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hunnius, Sabine - Het babybrein / over de ontwikkeling van de hersenen bij baby's
Schrijver: Hunnius, Sabine
Titel: Het babybrein / over de ontwikkeling van de hersenen bij baby's
ISBN: 9789035135321
Uitgever: Bert Bakker
Bijzonderheid: 2010, paperback, gebruikerssporen, naam op voorblad, stickkerrest op cover, goed exemplaar
Prijs: € 9,90
€ 5,55
Meer info Kun je communiceren met een baby nog voordat hij kan praten? Kun je baby's slimmer maken door ze te trainen? Waarom willen peuters alles nadoen wat ze volwassenen zien doen? Waarom kunnen we ons niets herinneren van onze eigen babytijd? De babytijd is een fascinerende periode waarin zuigelingen zich in hoog tempo ontwikkelen en tal van nieuwe ervaringen opdoen.
In Het babybrein wordt beschreven hoe recent neurowetenschappelijk onderzoek nieuwe inzichten geeft in de ontwikkeling van het babybrein. Michiel van Elk en Sabine Hunnius leggen op heldere wijze uit hoe baby's leren kijken, bewegen, praten en onthouden en welke hersengebieden hierbij een rol spelen. De vroegste ervaringen van baby's blijken van doorslaggevend belang voor de latere ontwikkeling.
Boek bekijken

Ann d'er Winkel uit Ulicoten

zakelijk

Logo Ann d'er Winkel

De getoonde portokosten bij het boek zijn de portokosten per bestelling in Nederland voor thuisbezorging. Bestellingen worden, na betaling, verstuurd tijdens openingsdagen. Portokosten worden per bestelling gerekend en niet per boek. Ophalen in Ulicoten is ook mogelijk (graag vermelden bij bestellen) Retourkosten voor koper. Kijk bij www.annderwinkel.nl voor meer informatie.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.