Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Antiq. Jan Poutsma.


 

Ets door J. Writs naar J. de Beijer voor titel gravering, mogelijk proefdruk op groot papier - De Nieuwersluis Ets door W. Writs naar J. de Beijer ca. 1765

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Ets door J. Writs naar J. de Beijer voor titel gravering, mogelijk proefdruk op groot papier - De Nieuwersluis Ets door W. Writs naar J. de Beijer ca. 1765
Schrijver: Ets door J. Writs naar J. de Beijer voor titel gravering, mogelijk proefdruk op groot papier
Titel: De Nieuwersluis Ets door W. Writs naar J. de Beijer ca. 1765
ISBN:
Uitgever:
Bijzonderheid: Afm. 9.4 x 19.4 cm. Blad : 18.2 x 26.2 cm.
Prijs: € 75,00
€ 3,95
Meer info De Nieuwersluis Ets door W. Writs naar J. de Beijer ca. 1765

Gezicht op de Vecht bij Nieuwersluis uit het noordoosten, met links de in 1672 tegen de Fransen opgeworpen Schans Nieuwersluis, in het midden de tolbrug en rechts de herberg (het huis met topgevel en steekkap).

Ets door J. Writs naar J. de Beijer voor titel gravering, mogelijk proefdruk op groot papier

L.o. : J. De beijer de. 1749
R.o. : W. Writs fec.

Schaars

Jan de Beijer was een Nederlands tekenaar van stads- en dorpsgezichten uit de 18e eeuw. (1703, Aarau, Zwitserland - 1780, Kleef, Duitsland)
Willem Writs - Etser, tekenaar. Geboren: 1731, Amsterdam. Gestorven: 1786, Amsterdam.

Afm. 9.4 x 19.4 cm.
Blad : 18.2 x 26.2 cm.

Staat: Prima, zeer fraai

Utrecht stichtse vecht nieuwersluis loenen aan de vecht dorpsgezichten
Boek bekijken

Antiq. Jan Poutsma uit Kampen

zakelijk

Verzending via Postnl, DHL of DPD.
Normale verzendkosten.
Voor boeken die niet door de brievenbus kunnen is DPD of DHL een goed optie: Ophalen bij DHL Servicepoint € 5,00
Afhalen is natuurlijk ook mogelijk

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.