Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Ant. Looijestijn.


 

ZILCKEN, Ph. - Reisindrukken in Provence - Venetiaansch leven - In en om Caïro

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: ZILCKEN, Ph. - Reisindrukken in Provence - Venetiaansch leven - In en om Caïro
Schrijver: ZILCKEN, Ph.
Titel: Reisindrukken in Provence - Venetiaansch leven - In en om Caïro
ISBN:
Uitgever: Elsevier
Bijzonderheid: 1920, linnen, (10), 111 pp., band wat zwak, splitst iets aan boven- en onderzijde rug, eerste en laatste pagina's wat roestvlekjes, verder goed exemplaar
Prijs: € 295,00
€ 3,95
Meer info Totale oplage 155 genummerde exemplaren (26) met 12 originele etsen in de plaat gesigneerd en met de hand gemonogrammeerd in de marge.
Boek bekijken

Ant. Looijestijn uit Rotterdam

zakelijk

Logo Ant. Looijestijn

Antiquariaat Looijestijn is gevestigd in Boekhandel Donner aan de Coolsingel te Rotterdam.
Uw boek wordt na uw bestelling binnen 3 werkdagen verstuurd.
Uiteraard kan het boek ook worden opgehaald in onze winkel. Wilt u dit dan duidelijk aangeven bij uw bestelling? Na bevestiging dat uw
boek klaar ligt kunt u het boek ophalen bij de klantenservice van Boekhandel Donner. LET OP: onze online voorraad staat dus niet in de winkel!
Verzendkosten:
Nederland € 3,95.
Voor pakketten die niet door de brievenbus passen behouden we ons het recht voor om deze naar een lokaal afhaalpunt te sturen.
België € 7,65.
Deutschland € 8,35.
Wij versturen wereldwijd, overige verzendkosten op aanvraag.
We ship worldwide, for actual shipping costs please ask.
Onze voorraad staat slechts voor een klein deel online. Wij nodigen u dan ook graag uit om aan de Coolsingel te komen snuffelen of om eventueel uw zoekvraag te mailen.
Wij zijn ook geïnteresseerd in de aankoop van boeken/bibliotheken. Hiervoor kunt u contact opnemen met Jurgen Looijestijn; 06-40252656.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.