Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel anubis.


 

Hartevelt, Hans van - Op zijn Chinees

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Hartevelt, Hans van - Op zijn Chinees
Schrijver: Hartevelt, Hans van
Titel: Op zijn Chinees
ISBN: 9789062654406
Uitgever: In de Knipscheer
Bijzonderheid: 1997, 1e druk, ppb, in goede staat, 240 pag.
Prijs: € 3,95
Meer info De \ik\" in Op zijn Chinees , het eerste boek van Hans van Harteveld (1953), is een Nederlandse congresorganisator, die een jaar lang moet samenwerken met Yu Ge, een volledig onervaren Chinese collega. Zijn talloze reizen door heel China, zelfs tot in het grensgebied met Siberiƫ, leveren schitterende verhalen op, onder andere over hilarische eet- en drinkpartijen, over het contrast tussen revolutie en decadentie, tussen de indrukwekkende Chinese cultuur en de chaos van alledag, tussen de beschikbaarheid van Mongoolse meisjes en de onbereikbaarheid van Tibet. Herinneringen aan een intrigerende ontmoeting met de Dalai Lama en aan een verblijf in Moskou op het moment van de Augustus-coup vormen in deze roman dramatische buitenlandse intermezzo's. De voorliefde van de \"ik\" voor Tibet stelt de geleidelijk gegroeide vriendschap tussen beide mannen op de proef."
Boek bekijken

anubis uit Varennes sur Amance

particulier
Nadat uw bestelling bij ons binnen is gekomen ontvangt u van ons een mailtje met de hoogte van de verzendkosten en ons rekeningnummer.
Zodra wij uw betaling hebben ontvangen zal de bestelling verstuurd worden.
De boeken worden in principe vanuit Frankrijk verstuurd maar we gaan regelmatig op familiebezoek in Nederland waardoor we de boeken ook via Post NL kunnen versturen. HEEFT U BINNEN 2 DAGEN GEEN BERICHT VAN ONS ONTVANGEN, KIJK DAN OOK EVEN IN UW SPAM-BOX, WANT HELAAS KOMT ONZE MAIL SOMS DAARIN TERECHT.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.