Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Apollonius.


 

Charles, Teresa (Irene Mossop) - Het verraderlijke web

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Charles, Teresa (Irene Mossop) - Het verraderlijke web
Schrijver: Charles, Teresa (Irene Mossop)
Titel: Het verraderlijke web
ISBN:
Uitgever: Haarlem : De Spaarnestad, 1963
Bijzonderheid: Paperback, 187 pp. In redelijk goede staat
Prijs: € 3,00
€ 4,00
Meer info Zonder inscripties e.d. Gebruikelijke vergeling en gebruikssporen. Een hoekje heeft wat lichte schade
Saffier-reeks nr. 51

Irene Swatridge, geboren als Irene Maude Mossop (6 december 1904 in Woking, Surrey, Engeland – 26 oktober 1988 in Engeland) was een Britse schrijfster van meer dan 175 kinder- en liefdesromans.
Swatridge schreef onder haar meisjesnaam en haar getrouwde naam, en onder de pseudoniemen Jan Tempeste, Fay Chandos en Virginia Storm. Ze werkte ook samen met haar echtgenoot Charles John Swatridge (1896-1964) onder de pseudoniemen Theresa Charles en Leslie Lance, en na zijn dood alleen onder die pseudoniemen.
Ze werd geboren als Irene Maude Mossop op 6 december 1904 in Woking, Surrey, Engeland.
Swatridge begon al op jonge leeftijd met schrijven en na de dood van haar vader begon ze meisjesschoolromans te publiceren onder de naam Irene Mossop. In 1934 trouwde ze met een voormalig RAF-officier en de recent weduwe geworden Charles John Swatridge (1896-1964). Ze verhuisden naar een boerderij in Devon, waar ze bleef schrijven.
Na haar huwelijk begon Swatridge met het schrijven van gothic- en romantische romans, eerst onder de naam Jan Tempest en later onder de naam Fay Chandos. In samenwerking met haar man publiceerde Swatridge onder de naam Theresa Charles. Jaren later publiceerde ze samen met haar man ook enkele romans onder de naam Leslie Lance, en na zijn dood bleef ze alleen onder het pseudoniem werken.
In de jaren vijftig had Swatridge serieuze gesprekken met Alan Boon van Mills & Boon over haar roman Without A Honeymoon, toen ze het idee van een buitenechtelijk kind introduceerde. Hij vreesde dat ze problemen zou ondervinden bij het Ierse publiek.
Swatridge overleed op 26 oktober 1988.
(Bron :Wikipedia)
Boek bekijken

Apollonius uit Sint Hubert

particulier

Logo Apollonius

Bestelt u meerdere boeken, dan verzenden wij ze samen en betaalt u maar één keer verzendkosten. Bij bestellingen met een totaalbedrag van € 50,00 of meer is binnen Nederland de verzending gratis - bij bestellingen onder de 10 kg.
Mocht u binnen 1 dag na de bestelling geen reactie hebben, kijk dan bij de spam/ongewenste post.
Verzendingen vinden plaats na ontvangst van betaling.
Alleen verzendingen binnen de EU.

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.