Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel BaalderBoek.


 

Rock, Lois - De vriendelijke timmerman - Jozef-

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Rock, Lois - De vriendelijke timmerman - Jozef-
Schrijver: Rock, Lois
Titel: De vriendelijke timmerman - Jozef-
ISBN: 9789033827839
Uitgever: Ark Boeken
Bijzonderheid: 1999, Gebonden, 26 blz., h26xb24cm., prima exemplaar
Prijs: € 7,20
€ 4,25
Meer info Lang geleden woonde in het plaatsje Nazaret een vriendelijk timmerman. Zijn naam was Jezus. De mensen in dat plaatsje vonden Jezus heel aardig, maar ze wisten niet dat Hij een heel bijzonder mens was. Totdat Hij niet langer timmerman wilde zijn, maar alleen maar over God en Gods liefde wilde vertellen. Het leven van Jezus leerde de mensen dat liefde en vriendelijkheid een mensenleven kan veranderen. Lees het prachtige verhaal over Jezus, dat in dit boek speciaal voor kinderen opnieuw verteld wordt.
Recensie(s)
Verhalen van mensen over het leven van Jezus. Ze worden in eenvoudige, eigentijdse taal verteld in directe en indirecte vorm. Dat vergroot de levendigheid van de gebeurtenissen, die in vogelvlucht passeren. Zijn gelijkenissen vertelt de Jezusfiguur zelf. De mensen hebben vragen: 'Geloof jij dat God zijn Zoon zou laten werken als timmerman?' Later bij Zijn optreden: 'Wat vindt God belangijk in het leven?'. Jezus geeft de mensen hoop en God lijkt op een lieve vader die van iedereen houdt. Na zijn dood geloofden de mensen echt dat die vriendelijke timmerman de Zoon van God was en dat Hij alle mensen vrienden van God wilde maken. Door de simpele, directe wijze van vertellen is dit prentenboek ook wel toegankelijk voor kinderen die nooit met de bijbel in aanraking komen. Er gaat geen 'dwingend getuigen' van uit. Kinderen uit kerkelijke kringen kunnen de verhalen herkennen. De vele, kleurige acrylillustraties, groot en klein, ondersteunen de tekst. Het zijn natuurlijke tekeningen, die eenvoudig aandoen als op oude prenten. Het wat stijvige wordt ondervangen door de veelheid aan kleur. De ondergrond van de bladzijden is ook volledig ingekleurd in mooie, passende kleuren. Vanaf ca. 4 jaar.
Boek bekijken

BaalderBoek uit Hardenberg

particulier

Logo BaalderBoek

‘BaalderBoek’ is vooral gespecialiseerd in prenten- en kinderboeken. De boeken bij ‘BaalderBoek’ zijn ingedeeld op de thema’s van Kleuterplein en Schatkist en enkele andere veel voorkomende onderwerpen in de groepen 1 en 2 van de basisschool.
Hieronder een alfabetische lijst:
*Avontuur, *Bijbel, *Bouwen, *Buitenspelen, *Communicatie/Post, *December, *Dieren/Dierentuin, *Doen als of, *Eten en drinken/Restaurant, *Familie, *Gezondheid, *Herfst, *Kunst/Museum/Muziek, *Lente, *Lied/Vers/Gedicht, * Machines, *Natuur/ Milieu, *School, *SEO(Soc. Emot. Ontw.) *Uitvinden/Techniek, *Vervoer, *Winkelen, *Winter, *Wonen, *Voorbereidend lezen, *Voorbereidend rekenen, *Voorlezen, *Woordenschat.
Thuis staan nog veel meer boeken op de plank! Ook gerangschikt op bovenstaande thema’s. Vraag er naar door middel van een mailtje, misschien staat het gezochte exemplaar er tussen.
Bovendien help ik graag bij het zoeken naar een bepaald boek.
Laat het mij maar weten. Ook basisscholen kunnen van deze service gebruik maken.
De bestelde boeken worden via PostNL meestal voor € 4,25 in een brievenbuspakket verstuurd. Bij aankoop van meerdere boeken of grote boeken is pakketverzending mogelijk via PostNL, € 7,95 (tot 10 kg).
Het pakket wordt dan thuisbezorgd.
Afhalen na afspraak kan ook.
Zelf langskomen en lekker zoeken? Hartelijk welkom. Stuur maar even een mailtje.
Met groet,
Dinie Tijhuis, BaalderBoek.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.