Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Baudelo Boeken.

- Lot met 5 uitgavenbundels van Die Woche - 1902-1903

Afbeelding:  - Lot met 5 uitgavenbundels van Die Woche - 1902-1903
Schrijver:
Titel: Lot met 5 uitgavenbundels van Die Woche - 1902-1903
ISBN:
Uitgever: Ingebonden verzameling populair informatief Berlijns magazine Die Woche aanvang 20e eeuw
Bijzonderheid: Deutsche Übersetzung auf Anfrage
Prijs: € 80,00
Meer info 5 banden met verzamelde exemplaren Die Woche (Moderne Illustrierte Zeitschrift - Alle sieben Tage ein Heft), Berlin, VerlagAugust Sherl, 1902 - 1e druk - ca. 3000 pp - halfleren binding (rug en hoeken leer, kaft gekartoneerd), vergulde letters - 24x30,5 cm
staat: goed (kaft en rug enige gebruikslijtage, binding stevig, boekdeel in zeer goede staat)
1. 1902 (4 januari 1902 - 29 maart 1902, 13 ex.) - 590 pp
2. 1902 (5 april 1902 - 28 juni 1902, 13 ex.) - 636 pp
3. 1903 (4 april 1903 - 27 juni 1903, 13 ex.) - 588 pp
4. 1903 (4 juli 1903 - 26 september 1903, 13 ex.) - 594 pp
5. 1903 (3 oktober 1903 - 26 december 1903, 13 ex.) - 578 pp
(ingebonden verzamelbanden Berlijns populair tijdschrift Die Woche. Rijk geïllustreerd. Historisch tijdsdocument)

Excl. Verzending (BE 6 euro, NL&DE 12,50 euro)
Boek bekijken

Baudelo Boeken uit Gent

particulier

Logo Baudelo Boeken