Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel BOEK-VOOR-BARTJE.
Bakker, Ingrid; e.a. - Bloemrijk. - 25 Jaar Bloemenveiling Aalsmeer. - Compleet met de Grote VBA schuifkaart.
Schrijver: | Bakker, Ingrid; e.a. |
Titel: | Bloemrijk. - 25 Jaar Bloemenveiling Aalsmeer. - Compleet met de Grote VBA schuifkaart. |
ISBN: | 9789080298842 |
Uitgever: | Bloemenveiling Aalsmeer i.s.m. Van Lindonk Special Projects, Breukelen. |
Bijzonderheid: | 1e druk, 1997. Groot formaat ( 29 x 39 cm.), half linnen. In zeer goede staat. Geen naam ingeschreven en geen onderstrepingen. 50 pp. [verz.k. Ned.: 7,25 euro; Belg.: 9,30 euro = postpakket]. |
Prijs: | € 9,00 |
Meer info | Zeer fraai voorbeeld van een jubileumboek. Prachtige ontwerpkunst. Zie ook de foto`s voor meer info over inhoud en kwaliteit. |