Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boek2.


 

Piscaer, Lot - Sites en Stories. Rotterdam in 40 gebouwen / buildings. (een programmaonderdeel van Rotterdam 2007 City of Architecture. - Tekst in het Nederlands en Engels)

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Piscaer, Lot - Sites en Stories. Rotterdam in 40 gebouwen / buildings. (een programmaonderdeel van Rotterdam 2007 City of Architecture. - Tekst in het Nederlands en Engels)
Schrijver: Piscaer, Lot
Titel: Sites en Stories. Rotterdam in 40 gebouwen / buildings. (een programmaonderdeel van Rotterdam 2007 City of Architecture. - Tekst in het Nederlands en Engels)
ISBN: 9789086900732
Uitgever: Veenman, 2007, (eerste druk), 166 blz.
Bijzonderheid: Softcover, in zeer goede staat
Prijs: € 7,50
€ 4,40
Boek bekijken

Boek2 uit Maarssen

zakelijk

Logo Boek2

Kijk a.u.b. in uw SPAM-Box als u geen antwoord krijgt. Ik reageer ALTIJD binnen 1 werkdag. TIP: Meerdere boeken scheelt in de verzendkosten. Binnen Nederland reken ik maar max 6 euro voor een pakketzending tot 20 kilogram. Na betaling gaan ze dezelfde (of uiterlijk de volgende) werkdag al op de post. Porto naar Belgie is 10 euro, naar Spanje, Frankrijk en Italie 12,50 (tenzij zwaarder dan 2 kilogram). info@boek2.nl 0654-380560 Afhalen in Maarssen kan alleen op afspraak. Voor de Waddeneilanden geldt sinds 1 januari 2026 een toeslag van 7,50 euro bovenop het normale tarief. Boek2 is al 21 jaar actief. U krijg altijd het boek dat op de foto staat.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.