Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenbeurs Venlo.


 

afslankacademie - Afslanken kun je leren

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: afslankacademie - Afslanken kun je leren
Schrijver: afslankacademie
Titel: Afslanken kun je leren
ISBN: 9789079725021
Uitgever: Hassink Drukkers
Bijzonderheid: 2009, 255 pp, gebonden, hardcover, in goede staat,
Prijs: € 15,00
Meer info Momenteel in 40 % van de Nederlandse volwassenen te zwaar. Dat percentage wordt elk jaar groter. Ook kinderen zijn al te zwaar. 14 % van de jongens en 17 % van de meisjes tussen de 4 en 15 jaar in Nederland is te zwaar. Dat is twee keer zoveel als tien jaar eerder. Het heeft grote gevolgen voor de gezondheid. De oorzaken zijn duidelijk. Het komt door de leefstijl. We bewegen steeds minder en kunnen eten wat we willen en dat doen we ook. Wat aanleg betreft zitten we nu eenmaal zo in elkaar. Om in tijden van schaarste te overleven moet je niet met energie smijten (dus lui zijn) en eten wanneer je kunt (maar we kennen al tijden geen schaarste meer).

We moeten bewust proberen onze leefstijl te veranderen. De Afslankacademie kan mensen daarbij helpen. Je kunt leren hoe je gezond gaat eten en bewegen. Je moet el als je de 21ste eeuw wilt overleven. In dit boek kun je lezen hoe je dat aan kunt pakken.
Boek bekijken

Boekenbeurs Venlo uit Venlo

zakelijk

Logo Boekenbeurs Venlo

Verzendkosten volgens de tarieven 2026 van PostNL. Wij zijn een Stichting en verkopen voor het goede doel. Bent u niet tevreden dan kunt u het boek terugsturen en betalen wij u de aankoopkosten terug. Bestel meer boeken en bespaar op verzendkosten. Vanaf 35 euro in NL geen verzendkosten. Het is mogelijk dat onze mails in een reactie op uw bestelling in uw spambox terecht komen; controleer s.v.p. hierop!

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.