Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbinder.


 

Piet - Cultuur van de ondernemer

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Piet - Cultuur van de ondernemer
Schrijver: Piet
Titel: Cultuur van de ondernemer
ISBN: 9789062912902
Uitgever: Bzztoh
Bijzonderheid: 1987 Paperback / softback, 183p goede staat 9789062912902 006 Het boek begint met een inleidend hoofdstuk over ondernemerscultuur waarin gepoogd wordt enkele markante overeenkomsten en verschillen tussen de geïnterviewde ondernemers naar voren te hal
Prijs: € 5,00
Meer info Het boek begint met een inleidend hoofdstuk over ondernemerscultuur waarin gepoogd wordt enkele markante overeenkomsten en verschillen tussen de geïnterviewde ondernemers naar voren te halen. De kern van dit boek wordt gevormd door een serie interviews met elf topondernemers in Nederland waaronder J.A. Onderdijk (Transol), J.F.M. Peters (AEGON), P.A.W. Roefs (Gamma Holding), P.J. Lardinois (RABO), A.F. Th. Groen (Grolsch), en R. Hazelhoff (ABN). Het boek wordt afgesloten met vier korte interviews met communicatiedeskundigen waaruit de hardheid van de zachte aspecten van het ondernemerschap zoals: corporate image, identiteit, missie, biografie, paradigm-shift etc., blijkt. De schrijfster is psycholoog, journalist en communicatieconsulent. De interviews met de ondernemers zijn verreweg het aardigste en beslaan ook driekwart van het boek. Uit dit gedeelte van het boek krijgt men een duidelijk beeld hoe een topmanager te werk gaat (met grote inzet en intuïtie) en wat zijn eigenschappen zijn (stessbestendig, mensenkennis hebbend en sociaal vaardig). Ongewijzigde pocketeditie.
(Biblion recensie, Drs. W.H.A.M. Hendriksen.)
Boek bekijken

boekenbinder uit Egmond-Binnen

particulier

Logo boekenbinder

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.