Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbinder.


 

cowan, j - Het testament van een troubadour

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: cowan, j - Het testament van een troubadour
Schrijver: cowan, j
Titel: Het testament van een troubadour
ISBN: 9789041403926
Uitgever: Anthos
Bijzonderheid: 2005, 197pp, Paperback zgan 9789041403926 030 In een stadje in het zuidwesten van Frankrijk ontdekt een schrijver in het archief van het plaatselijk museum een bijzondere perkamentrol uit de twaalfde eeuw. Het is een lofrede van de troubado
Prijs: € 5,00
Meer info In een stadje in het zuidwesten van Frankrijk ontdekt een schrijver in het archief van het plaatselijk museum een bijzondere perkamentrol uit de twaalfde eeuw. Het is een lofrede van de troubadour Marcebru voor de liefde van zijn leven: de mooie, jonge non Amedee de Jois. De mysterieuze omstandigheden waarmee haar vroegtijdige dood is omgeven, zetten hem aan tot een pelgrimage door het Provencaalse platteland.
Hij gaat op zoek haar de mensen en plaatsen die Amedee na aan het hart lagen. Acht eeuwen later volgt de schrijver het spoor van Marcebru en ontdekt tijdens zijn reis niet alleen een land van tijdloze schoonheid, esoterische filosofieen en religieuze conflicten, maar ontrafelt ook het mysterie van de dood van Amedee.
Boek bekijken

boekenbinder uit Egmond-Binnen

particulier

Logo boekenbinder

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.