Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenbinder.


 

Baxendale, M. - Mijn baby komt in augustus

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Baxendale, M. - Mijn baby komt in augustus
Schrijver: Baxendale, M.
Titel: Mijn baby komt in augustus
ISBN: 9789026924743
Uitgever: Unieboek BV
Bijzonderheid: 2000, 95pp, Gebonden, zgan 9789026924743 194 Dit grappige en praktische boekje geeft antwoord op vragen over de zwangerschap en vertelt iets over de vermoedelijke bevallingsdatum.
Prijs: € 8,00
Meer info Hoe komt een hoogzwangere augustusmoeder het beste de zomer door? Wat mag ze wel of niet eten? Welke bekende mensen zijn er in augustus geboren? Hoe zal de augustusbaby zijn? Dit grappige en praktische boekje geeft antwoord op vragen over de zwangerschap en vertelt iets over de vermoedelijke bevallingsdatum.
Boek bekijken

boekenbinder uit Egmond-Binnen

particulier

Logo boekenbinder

Let op! Kijk ook in uw map "ongewenste mail". Soms komen berichten van Boekwinkeltjes.nl daarin terecht.
De opbrengst van Boekenbinder komt ten goede aan museumhoeve Overslot, dé culturele ontmoetingsplek van de Egmonden, met een schelpenmuseum en een wunderkammer met etnografica, naturalia en laagdrempelige kunst en cultuur van hoog niveau! Van maart t/m november ieder weekend van 15.00 tot 18.00 vrij te bezoeken op de Slotweg 42 te Egmond aan den Hoef.

De verkoper zal binnen 5 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.