Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenfanaat België.


 

Peterson, James - De regels van de kookkunst - Het complete kookboek met alle kooktechnieken en basisrecepten

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Peterson, James - De regels van de kookkunst - Het complete kookboek met alle kooktechnieken en basisrecepten
Schrijver: Peterson, James
Titel: De regels van de kookkunst - Het complete kookboek met alle kooktechnieken en basisrecepten
ISBN: 9783829067508
Uitgever: Könemann
Bijzonderheid: 2000 (1e druk), 299 p, hardcover
Prijs: € 8,50
Meer info "Regels van de Kookkunst, De" is een inspirerend kookboek geschreven door een collectief van culinaire experts. Dit boek biedt een uitgebreide gids voor zowel beginnende als ervaren koks die hun kookvaardigheden willen verbeteren en hun creativiteit in de keuken willen aanwakkeren. Het boek is opgebouwd rond de fundamenten van de kookkunst, met een focus op technieken, ingrediënten en de filosofie achter het koken. De auteurs delen hun kennis over de basisprincipes van koken, zoals snijtechnieken, kookmethoden en smaakcombinaties. Elk hoofdstuk is zorgvuldig samengesteld om de lezer stap voor stap door het proces van het bereiden van heerlijke gerechten te leiden. Van het kiezen van de juiste ingrediënten tot het presenteren van een gerecht, dit boek behandelt alle aspecten van de kookkunst. Een van de unieke kenmerken van "Regels van de Kookkunst, De" is de nadruk op de creativiteit en de persoonlijke stijl van de kok. De auteurs moedigen lezers aan om te experimenteren met smaken en texturen, en om hun eigen draai aan traditionele recepten te geven. Dit maakt het boek niet alleen een praktische gids, maar ook een bron van inspiratie voor culinaire avonturiers. Daarnaast bevat het boek tal van tips en trucs van professionele koks, evenals verhalen en anekdotes die de liefde voor koken en de passie voor goed eten weerspiegelen. Het is een boek dat niet alleen in de keuken gebruikt kan worden, maar ook een plezierige leeservaring biedt voor iedereen die geïnteresseerd is in de culinaire wereld. Met prachtige fotografie en duidelijke instructies is "Regels van de Kookkunst, De" een onmisbaar naslagwerk voor iedereen die zijn of haar kookkunsten wil verfijnen en nieuwe culinaire hoogtes wil bereiken.

Minieme veroudering (papieren) omslag, verder in perfecte staat.
Boek bekijken

Boekenfanaat België

particulier

Boekenfanaat België uit Oostakker, België

Logo Boekenfanaat België

Welkom in mijn winkeltje.
Je vindt hier verschillende soorten boeken: architectuur, kunst, poëzie, koken, gezondheid, romans, trillers... De uitgaven zijn meestal in het Nederlands, maar je komt hier ook Franstalige, Engelstalige en Duitstalige boeken tegen.
Indien voorhanden worden er extra's meegeleverd, bijvoorbeeld een flyer en/of een uitnodiging tot een tentoonstelling.
Alle boeken zijn in zeer goede staat. Bij elke boek wordt de staat beschreven.
Afhaling in Oostakker of Gent-Centrum is steeds mogelijk (na afspraak). De boeken wordt stevig verpakt, alsook snel verzonden.
Verzending via Bpost of Postnl of Mondial Relay. Zowel binnenlandse (België), als buitenlandse verzending (Europa) is mogelijk.
Alvast veel leesplezier!
Verder lezen

De verkoper zal binnen 2 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.