Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenkansje.


 

Palm, Jos - Moederkerk

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Palm, Jos - Moederkerk
Schrijver: Palm, Jos
Titel: Moederkerk
ISBN: 9789025437602
Uitgever: Contact
Bijzonderheid: 2012, 268pp, paperback ingoede staat met leessporen
Prijs: € 5,00
€ 4,45
Meer info De almacht van de priester, het gezinsgeluk van de jaren vijftig: het waren de idealen van het Rijke Roomse Leven waarmee Jos Palm werd opgevoed. Maar toen kwamen de vernieuwing en verwarring van de jaren zestig, de katholieke kerk begon na te denken en dat was de nagel aan de doodskist van het geloof. Het was voor de gewone gelovigen alsof er geen God meer was, geen hemel en geen ‘meneer pastoor’. Tot overmaat van ramp zagen ze hun kinderen achter nieuwe, aardse goden aanlopen: Marx, Mao, Ché.
Pas met de dood voor ogen wordt er soms weer gebeden, een Weesgegroetje om ‘het goed’ te maken. In Moederkerk schetst Jos Palm de ondergang van het Nederlandse katholicisme zoals die nog niet eerder werd beschreven, in een betrokken, persoonlijk geschiedenisverhaal.
Jos Palm (1956) is historicus en journalist. Hij schrijft voor Trouw en Historisch Nieuwsblad en is redacteur en presentator van OVT, het historisch radioprogramma van de VPRO. Eerder verscheen van hem De vergeten geschiedenis van Nederland, en bij Contact Oerend hard, het onmogelijke høkersleven van Ben Jolink.
De pers over De vergeten geschiedenis van Nederland:
‘De vaderlandse geschiedenis pakkend en bevattelijk geschetst.’ – TROUW
‘Een uiterst leesbaar pleidooi voor een verstandige en relevante omgang met het verleden.’ - ROB HARTMANS, DE GROENE AMSTERDAMMER
De pers over Oerend Hard:
‘Een levendig en vol humor beschreven tijdsdocument van de jaren zestig en zeventig.’ – REVOLVER
‘Een boeiend portret, ook dankzij de talloze hilarische anekdotes.’ – DE TELEGRAAF
Boek bekijken

Boekenkansje uit Alkmaar

particulier

Logo Boekenkansje

Wij sturen altijd een mail met eventueel betaallink. Deze kan in de spam terecht komen. Wij sturen de mail met het volgende alias: hanspronk49@gmail.com
Portokosten voor brievenbuspakjes in Nederland € 3,95. Portokosten pakketten in Nederland € 4,45 bij verzending naar DHL afhaalpunt. Afleveren aan huis dan € 7,00. Wanneer afleveren aan huis gewenst is dan na bestellen wachten op betaallink, en bij bestellen aangeven thuisbezorgen.
Naar België versturen we via Mondial Relay, dat betekent verzending naar afhaalpunt. De verzendkosten bedragen dan € 6,60. Er kan ook gekozen worden voor DPD waarvoor de verzendkosten € 8,15 zijn, dan bezorging aan huis. Graag bij bestellen aangeven wat de voorkeur heeft.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.