Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenkeizerin.


 

Bank, Johannes van de - Gelukkig getrouwd?! Wijze woorden voor het bruidspaar

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Bank, Johannes van de - Gelukkig getrouwd?! Wijze woorden voor het bruidspaar
Schrijver: Bank, Johannes van de
Titel: Gelukkig getrouwd?! Wijze woorden voor het bruidspaar
ISBN: 9789033816147
Uitgever: Ark media
Bijzonderheid: 2012/met Bijbelteksten uit de nieuwe bijbelvertaling/ ook voor 12 1/2 25 en ander jubilea
Prijs: € 4,95
€ 3,95
Meer info Goede start voor een huwelijk

Johannes van de Bank heeft met Gelukkig getrouwd?! Wijze woorden voor het bruidspaar een mooi geschenkboekje geschreven voor aanstaande en pas gehuwde paren. Rond 7 belangrijke thema’s als stille tijd, liefdestalen, geld, de kerk en samen eten geeft hij tips mee om een goede start te maken met je huwelijk, want zoals hij in zijn inleiding schrijft: een huwelijk is een leven lang investeren van beide kanten. De tips zijn praktisch en goed toepasbaar, maar soms wel voorspelbaar. Dit boekje is een relatieboek in klein formaat voor een schappelijke prijs!
Boek bekijken

Boekenkeizerin uit Wytgaard

particulier

Logo Boekenkeizerin

Als u na twee dagen geen bericht van mij heeft ontvangen controleer dan of het bericht in uw spambox/ ongewenste postmap is beland of op uw server is tegengehouden. Boekwinkeltjes mail beland hier de laatste tijd namelijk met grote regelmaat in. Daarnaast komen hotmail en Gmailberichten ook vaak niet aan.
De vermelde verzendkosten gelden voor verzending binnen Nederland. Voor België en andere landen gelden andere tarieven.
Ik reageer binnen twee dagen. Als ik binnen twee weken(na meerdere berichten gestuurd te hebben) geen reactie heb ontvangen, annuleer ik de bestelling.
Ik verzend de boeken snel en verpak het zorgvuldig.
Verder lezen

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.