Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenkruispunt.


 

Louden, J. - Tijd voor jezelf

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Louden, J. - Tijd voor jezelf
Schrijver: Louden, J.
Titel: Tijd voor jezelf
ISBN: 9789038906935
Uitgever: Elmar, Uitgeverij
Bijzonderheid: 2003, 175pp, paperback, In goede staat
Prijs: € 6,50
€ 3,95
Meer info Een praktische en inspirerend boek voor alle vrouwen die zich afgedraaid of afgestompt voelen. Die verlangens naar rust, dromen, luisteren, een potje janken, een feestje, of alleen maar naar 'even niets hoeven'. Kortom: voor al die vrouwen die er aan toe zijn om voor even de dagelijkse beslommeringen de rug toe te keren en zichzelf weer te ontmoeten. Jennifer Louden, de pionier van het vrouwelijk welzijn, leert in tijd voor jezelf hoe men een eigentijdse retraite kan organiseren, ervan genieten én profiteren.
Boek bekijken

Boekenkruispunt uit Almelo

particulier
Al heel mijn leven ben ik gek op boeken—de geur van papier, de pracht van verhalen, en de rust die je vindt tussen de bladzijden. Na jarenlang met liefde boeken te verzamelen, besloot ik mijn passie te delen: met deze kleine online winkel, gevuld met verhalen die me geraakt hebben.
Of je nu zoekt naar een spannend avontuur, een nostalgisch kinderboek, of gewoon iets moois voor op je nachtkastje—kijk rustig rond. Elk boek dat je hier vindt, is met zorg uitgekozen en klaar om een nieuw thuis te vinden.
Dank je wel voor je bezoek, en veel leesplezier!
Verder lezen

De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.