Stel een vraag
Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel Boekenkruispunt.
Blake, H. - Paardentaal / druk 6
De vraag gaat over de volgende titel:
| Afbeelding: |
|
|---|---|
| Schrijver: | Blake, H. |
| Titel: | Paardentaal / druk 6 |
| ISBN: | 9789060848579 |
| Uitgever: | Tirion Natuur |
| Bijzonderheid: | 2004, Gebonden |
| Prijs: |
€ 7,50
€ 7,00
|
| Meer info | Paardentaal Paardentaal. In Paardentaal zijn twee succesvolle boeken van de paardenkenner Henry Blake, Denken met paarden en Praten met paarden, gebundeld. De schrijver heeft twintig jaar studie gemaakt van de paardentaal. Wie deze taal eenmaal kent, kan beter met paarden communiceren. Henry Blake beschrijft hoe hij onhandelbare paarden binnen een paar uur dingen kan leren die normaal een paar jaar training zouden vragen. Het boek is doorweven met allerlei praktische tips en bevat ook een uitgebreid woordenboek van de paardentaal. |
| Boek bekijken | |
Al heel mijn leven ben ik gek op boeken—de geur van papier, de pracht van verhalen, en de rust die je vindt tussen de bladzijden. Na jarenlang met liefde boeken te verzamelen, besloot ik mijn passie te delen: met deze kleine online winkel, gevuld met verhalen die me geraakt hebben.
Of je nu zoekt naar een spannend avontuur, een nostalgisch kinderboek, of gewoon iets moois voor op je nachtkastje—kijk rustig rond. Elk boek dat je hier vindt, is met zorg uitgekozen en klaar om een nieuw thuis te vinden.
Dank je wel voor je bezoek, en veel leesplezier!
Of je nu zoekt naar een spannend avontuur, een nostalgisch kinderboek, of gewoon iets moois voor op je nachtkastje—kijk rustig rond. Elk boek dat je hier vindt, is met zorg uitgekozen en klaar om een nieuw thuis te vinden.
Dank je wel voor je bezoek, en veel leesplezier!
De verkoper zal binnen 1 werkdag contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.
