Stel een vraag

Met het formulier hier onder kunt u contact op nemen met boekwinkel boekenliefhebber.


 

Gordon, Sol - Als het (l)even niet meezit

De vraag gaat over de volgende titel:

Afbeelding: Gordon, Sol - Als het (l)even niet meezit
Schrijver: Gordon, Sol
Titel: Als het (l)even niet meezit
ISBN: 9789020255454
Uitgever: Ankh-Hermes, Uitgeverij
Bijzonderheid: 1991, paperback, 128 pagina's, in goede staat.
Prijs: € 5,00
Meer info Als het (l)even niet meezit is vooral gericht op jonge mensen die op hun weg naar volwassenheid hier en daar hobbels en kuilen tegenkomen.
Bij het lezen ervan krijg je het gevoel even bij een wijze, warme vader op bezoek te zijn, die vele praktische, heldere en toegankelijke handreikingen biedt aan mensen die zelf of in hun nabije omgeving te maken krijgen met allerlei vragen en problemen.
Aan bod komen onderwerpen als: de zin van het leven, depressies, suïcidegedachten, communicatie tussen ouders en kinderen, verveling, onzekerheid.

Vooral de humoristische en eenvoudig realistische benadering van Sol Gordon, zonder al te verreikende filosofieën, maakt dit tot een zeer waardevol boekje. Eigenlijk zou dit boek ter inzage en binnen handbereik moeten liggen op vele plaatsen: bij mentoren, in studentenhuizen, in wachtkamers van huisartsen, bij RIAGG's en andere hulpverlenende instanties.

Maar niet alleen jonge mensen zullen dit boekje verhelderend en verrijkend vinden. Ook ouders, huisartsen, leraren en hulpverleners kunnen uit de ideeën van Sol Gordon inspiratie putten.
Boek bekijken

boekenliefhebber uit Apeldoorn

particulier
Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.
Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.

De verkoper zal binnen 3 werkdagen contact met u opnemen om de koop verder af te handelen.